Tajnik / Tajnica

Mjesto rada:
Crikvenica, Rijeka, Krk
Rok prijave:
26.05.2022.
Plaća:
od 1 062 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Casa de Mar je renomirana agencija za prodaju nekretnina na Kvarneru. Pridružite se našem uspješnom timu.

Uslijed širenja poslovanja tražimo tajnika / tajnicu s iskustvom, organiziranu, samostalnu i odgovornu, koja će proakativno pomoći u vođenju poslovanja i ključnih kupaca.

Opis posla:
- obavljanje administrativnih poslova i kreiranje oglasa
- korisnička podrška te odgovaranje na upite klijenata
- komunikacija putem telefona, email-a i društvenih mreža
- osiguravanje visoke razine kvalitete usluge i zadovoljstva korisnika

Mjesto rada: Rijeka, otok Krk ili Crikvenica (prema mjestu stanovanja).
Posebne pogodnosti:
- atraktivna plaća od 8000 kn na dalje (s bonusom) ili prema sposobnostima kandidata
- ugodno radno okruženje
- obuka za posao
- mogućnost trajnog zaposlenja
- laptop, mobitel
- fleksibilno radno vrijeme, mogućnost promjene satnice prema osobnim potrebama radnika i/ili rad od kuće
- mogućnost brzog povećanja plaće a sve sukladno uloženom trudu i kvaliteti rada
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, student servis

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- poznavanje njemačkog jezika na nivou pisane i usmene konverzacije je veliki plus
- odgovornost prema poslu
- spremnost na dinamičan timski rad
- samostalnost u radu i predanost ostvarivanju zadanih ciljeva
- učinkovitu pismena i verbalna komunikacija
- visoka razina služenja PC-em i CMR sustavom
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro