Tajnik / Administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Zaprešić
Rok prijave:
23.03.2021.

Borel lift d.o.o. je tvrtka koje djeluje na hrvatskom i europskom tržištu. S uhodanim timom stručnjaka ostvaruje vrhunske rezultate u zahtjevnoj proizvodnji dizala (liftova). U posljednjih nekoliko godina Borel lift d.o.o ulazi u sam vrh evropske proizvodnje i dizajna liftova. U proizvodnom pogonu koristimo najsuvremeniju tehnologiju, kao i u administrativnom dijelu naše firme.

Pridružite se timu stručnjaka koji posjeduju vrhunska tehnološka i informatička znanja na području našeg djelovanja. Ostvarite svoju ambicije, udružite svoju kreativnost u naš tim. Nađite svoj prosperitet i ostvarite svoju karijeru u vedrom, optimističkom okruženju u kojem vlada radna atmosfera, razumijevanje i suradnja.

Administrativno - tajnički poslovi (M/Ž)
Zaprešić

Opis posla:

  • administrativni poslovi vezani uz dokumentaciju tvrtke i klijenata
  • Intrastat, robno knjigovodstvo i priprema i kompletiranje dokumentacije za knjigovodstvo
  • praćenje javne nabave (EOJN, Tenderi)
  • zaprimanje i slanje dnevne pošte
  • kopiranje, skeniranje i arhiviranje dokumentacije
  • nabava uredskog materijala i ostalih uredskih potrepština
  • službena korespondencija na engleskom i hrvatsko jeziku (dopisi prema partnerima, e-mailovi)
  • prijem stranaka (Priprema kave, napitaka itd)
  • manji poslovi u svrhu marketinga
  • drugi zadaci po nalogu poslodavca

Uvjeti:

  • stručna sprema: SSS, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist
  • engleski jezik - napredno znanje
  • iskustvo na sličnim poslovima poželjno
  • vozačka B kategorije (aktivni vozač)
  • odlične organizacijske i komunikacijske vještine
  • odgovorno raspolaganje povjerljivim informacijama
  • odlično poznavanje rada na računalu Excel
  • vještine: Excel, engleski, knjigovodstveno znanje
  • potrebne godine radnog iskustva: 2

Nudimo:

  • rad na puno radno vrijeme, ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno, poticajno i ugodno radno okruženje
  • motivirajuća primanja,sa mogućnost dodatka na plaću prema rezultatima
  • stjecanje novih znanja
  • mogućnost dodatnih edukacija i obrazovanja
  • potpunu podršku u svim početnim koracima

Doprinesite svojim znanjem i zalaganjem našem napretku, a mi ćemo to znati cijeniti i nagraditi.

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa do 23.03.2021. putem linka za 'Brzu prijavu'.