Suradnik voditelja projekata (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za našeg Klijenta, tvrtku s dugogodišnjim iskustvom u projektiranju rasvjetnih rješenja i distribuciji rasvjetnih tijela, kao i izvođenju elektroinstalacijskih radova jake i slabe struje, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Lokacija: Zagreb

Odgovornosti:

• Sudjelovanje u realizaciji provedbe projekata
• Komunikacija s kupcima i dobavljačima
• Izrada ponuda i računa
• Unos i obrada prodajne dokumentacije
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz period probnog roka
• selekcijski postupak provodi agencija, ali ugovor o radu sklapa se direktno s Klijentom
• radno vrijeme od ponedjeljka do petka (8:00 - 16:0h)
• bonusi za ostvarenu realizaciju projekta
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS,VŠS, VSS – ekonomskog, tehničkog (elektrotehnika) ili komercijalnog usmjerenja
• prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poznavanje računalnih vještina (MS Office)

Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati na: 091 7552479 ili na [email protected]. Biti će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski