Suradnik u službi za korisnike - mobilni tim (m/ž)

Mjesto rada:
Osječko - baranjska županija
Rok prijave:
05.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- redovni posjeti školama uključenim u projekt e-Škole
- informiranje škola o statusu projekta te praćenje i evaluacija školskih projektnih aktivnosti
- tehnička podrška na terenu školama uključenim u program e-Škole

Tražimo:
- 1 djelatnik (m/ž) u Osijeku (zadužen za škole na području istočne Hrvatske)
Posebne pogodnosti:
- rad u mladom i dinamičnom timu
- fleksibilne uvjete rada
- ugodnu radnu atmosferu
- pristup i rad u najnovijim mrežnim i računalnim tehnologijama
- mogućnost daljnjeg usavršavanja i osobnog razvoja
- mogućnost samoorganizacije posla i radnih aktivnosti
- sudjelovanje u projektu e-Škole koji pridonosi jačanju obrazovnog sustava s ciljem osposobljavanja učenika za tržište rada, daljnje školovanje i cjeloživotno učenje
- zaposlenje na određeno vrijeme (ugovor o djelu ili studentski ugovor s mogućnošću ugovora o radu nakon nekoliko mjeseci)
Vrsta posla:
honorarni posao / freelance, student servis

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- razvijeno kritičko i analitičko razmišljanje
- sposobnost kvalitetnog pismenog izražavanja
- razvijene komunikacijske, socijalne i prezentacijske vještine
- odgovornost i proaktivnost
- samostalnost u radu
- sklonost timskom radu
- visoku razinu poznavanja rada na računalu
- usmjerenost na korisnike
- poznavanje računalnih mreža
- poznavanje rada s mrežnom opremom

Prednost imaju kandidati koji posjeduju:
- iskustvo rada u osnovnoj ili srednjoj školi
- iskustvo rada s mrežnom opremom
- iskustvo rada s korisnicima

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B