Suradnik u službi informatike (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.05.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Helios Hrvatska d.o.o. je članica KANSAI PAINT Grupe, vodećeg svjetskog proizvođača boja i premaza. Težimo tome da nas naši korisnici prepoznaju kao kompaniju koja pruža najbolju kvalitetu u čitavom lancu koju čini know-how, napredna tehnologija, proizvodne karakteristike, aplikacija i uslužnost korisnicima. Kvaliteta naše usluge vidljiva je kroz stalni rast tvrtke, a zbog neprestanog povećanja opsega poslovanja tražimo novog člana našeg tima, na sljedećoj poziciji:

Opis posla:

- održavanje, dijagnostika i manji popravci računalne i
komunikacijske opreme te lokalne mreže
- instalacije računala i poslovnih aplikacija
- konfiguracija korisničkih računa i e-mail adresa
- nadzor nad provođenjem backupa i redovito mijenjanje
backup medija
- nadziranje antivirusne zaštite
- informatička podrška korisnicima
- sudjelovanje u IT projektima lokalno i na razini Grupe
- izrada i održavanje dokumentacije
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
- u obzir dolaze kandidati koji zadovoljavaju uvjete za
korištenje mjera aktivne politike zapošljavanja:
Potpore za zapošljavanje
Potpore za zapošljavanje za stjecanje prvog radog
iskustva / pripravništvo (više na http://mjere.hr)
- VŠS / VSS
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredno poznavanje MS Windows okruženja
(instalacije, podrška)
- napredno poznavanje MS Office paketa aplikacija
poznavanje rada računalnih mreža i protokola
poznavanje arhitekture PC računala
poznavanje SQL-a i barem jednog programskog jezika
(C++, C#, VB,...)
- posjedovanje stručnih certifikata je prednost
- vozačka dozvola B kategorije (prednost)
- odgovoran pristup poslu i zadacima
- izvrsne komunikacijske vještine
- želja za učenjem i profesionalnim usavršavanjem

Što nudimo:
- posao u dinamičnom i kreativnom međunarodnom poduzeću
- mogućnost razvoja karijere i osobnog razvoja
- napredovanje i stimulativno plaćanje na osnovi
rezultata rada
- savladavanje novih vještina te kvalitetnu edukaciju

Životopis i zamolbu poslati putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno