Suradnik u prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.04.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo komunikativnu, ljubaznu i odgovornu osobu usmjerenu na goste koja se želi pridružiti našem postojećem timu na poziciji SURADNIK U PRODAJI.

OPIS POSLA:
• Svakodnevna komunikacija s klijentima pismenim i usmenim putem, odgovaranje na upite, slanje ponuda
• Pregledavanje stanja kontigenta te upravljanje istim
• Poznavanje standarda turističke industrije
• Istraživanje tržišta u cilju povećanja prodaje
• Obavještavanje i izvještavanje nadređenog o statusu prodaje
• Spremnost na timski rad i okruženje, proaktivnost, organiziranost
• Svi ostali poslovi u okviru stručnog znanja po nalogu nadređenog
Posebne pogodnosti:
ŠTO NUDIMO:
• stimulativna primanja
• puno radno vrijeme
• rad u smjenama
• rad na određeno vrijeme, sezonski posao, studentski posao
• planirani početak rada 01. svibnja 2023.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, student servis, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Stručna sprema: SSS/ bacc /mag, turističkog, ekonomskog ili društvenog smjera
• Poželjna 1 godina radnog iskustva na sličnim poslovima, ali nije uvjet
• aktivno poznavanje engleskog i njemačkog jezika u govoru i pismu, dodatni jezik je prednost
• prednost poznavanje rada s programima Diventa, Phobs, Istratech, WordPress

VJEŠTINE:
• izražene komunikacijske vještine
• samostalnost u radu
• pristupačnost i gostoljubivost
• organizacijske vještine, ozbiljan i predan pristup radu
• proaktivnost i privrženost timskom radu
• poznavanje rada na računalu i MS Office

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina