Suradnik u kliničkim ispitivanjima / Clinical Research Associate (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.02.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ukoliko želite biti dio našeg tima, ukoliko ste motivirani, orijentirani na klijente, skloni timskom radu i suradnji, usredotočeni na klinička ispitivanja, a sve to za dobrobit naših pacijenata, molimo vas pogledajte ovaj oglas.

Čekamo na Vas u Zagrebu!

Novo Nordisk je kompanija usredotočena na zdravstvenu skrb, te značajna svjetska kompanija u području dijabetesa.

Osim dijabetesa, Novo Nordisk ima značajnu poziciju u liječenju poremećaja koagulacije, u liječenju poremećaja rasta te u hormonskom nadomjesnom liječenju.

Novo Nordisk proizvodi i plasira na tržište farmaceutske proizvode i pruža usluge od iznimne važnosti za bolesnike, zdravstvene djelatnike i društvo u cjelini.

Vaše osnovne odgovornosti:
• organizacija i koordinacija provođenja kliničkih ispitivanja prema standardima dobre kliničke prakse (GCP)
• osiguravanje usaglašenosti istraživanja sa protokolom
• provjeravanje i praćenje kliničkih aktivnosti
• rad na terenu, provođenje monitoring vizita
• pregledavanje izveštaja i dokumentacije
• identificiranje rizika i proaktivno preuzimanje mjera u cilju eliminiranja ili smanjenja istih
• komunikacija sa ispitivačima
• prezentiranje kompanije na vanjskim i stručnim konferencijama
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo da ste:
• državljanin Republike Hrvatske
• završili stručni studij ili preddiplomski i diplomski sveučilišni studij, ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij (poželjno zdravstvenog usmjerenja)
• imate dokumentiranu naobrazbu o dobroj kliničkoj praksi (GCP)
• zadovoljavate uvjete Ministarstva zdravlja RH o prihvatljivosti motritelja
• imate minimum 2 godine iskustva rada u kliničkim ispitivanjima
• iskustvo u kliničkim istraživanjima u NASH, gastroenterologiji i kardiovaskularnom području - predstavlja prednost
• aktivno govorite engleski i dobro se izražavate na njemu u pisanom obliku
• govorite hrvatski jezik
• poznajete rad na računalu
• imate položen vozački ispit B kategorije
• skloni planiranju i organizaciji
• komunikativni
• težite stalnom usavršavanju i vlastitom razvoju
• skloni kreativnom razmišljanju i donošenju odluka
• orijentirani na klijente
• sposobni rješavati probleme
• skloni timskom radu i suradnji

Nudimo Vam:
• radni odnos na određeno vrijeme od 15 mjeseci (zamjena za porodiljni dopust)
• stimulativne uvjete rada
• stručno usavršavanje po europskim standardima
• rad u dinamičnom timu čiji će razvoj ovisiti i o vama

Kontakt:
Kliknite na "apply now" kako biste predali životopis. Imajte na umu da se aplikacija neprestano ažurira i pregledava, stoga će se radno mjesto popuniti čim se pronađe najbolji kandidat.

Millions rely on us
To work for Novo Nordisk you will need the skills, dedication and ambition to change lives for the better for millions of patients living with diabetes and other chronic diseases. In exchange, we offer the chance to be part of a truly global workplace, where passion and engagement are met with opportunities for professional and personal development.

Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine