Suradnik/ca u odjelu poslova groblja  HZZ OGLAS

Poslodavac:
KOMUNALAC d.o.o. za obavljanje komunalnih djelatnosti
Mjesto rada:
Samobor
Rok prijave:
29.12.2023.

Mjesto rada:
SAMOBOR, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
4 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: 10430 SAMOBOR, ULICA 151. SAMOBORSKE BRIGADE HV 2
najava na telefon: 01 5554320
pisana zamolba: 10430 Samobor, Ul. 151. samoborske brigade HV 2
e-mailom: ljudski-resursi@komunalac-sam
Ostale informacije:
OPIS POSLOVA: obavlja administrativne poslove u odjelu poslova groblja: izrada i izdavanje potvrdi, rješenja i zapisnika na temelju podataka iz grobne evidencije, prijenosi prava korištenja, razmjera grobnih mjesta te izrada i izdavanje suglasnosti za izvođenje građevinskih radova na groblju, ažuriranje promjena u grobnoj evidenciji i kartoteci grobova, izrada dopisa, poziva i obavijesti
ugovara i organizira sprovode te prijevoz umrlih osoba i prodaju pogrebne opreme
radi obračune i izdaje fakture prodane pogrebne opreme i izvršenih usluga
prati maloprodaju i evidenciju ulaza-izlaza pogrebne opreme kao i stanje skladišta pogrebne opreme
prati i ažurira grobnu evidenciju.

Uz pisanu prijavu na javni poziv za radno mjesto STRUČNI SURADNIK U ODJELU POSLOVA GROBLJA obvezno se prilaže: Životopis
Zamolba za posao
Dokaz o potrebnoj stručnoj spremi
Dokaz o radnom iskustvu.

Uvjeti za prijavu na javni poziv: Minimalno SSS, IV – tehnički, ekonomski ili odgovarajući društveni smjer
MS Windows, MS Office
4 godine radnog iskustva

Prednost: Iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
važeća vozačka dozvola B kategorije

Na javni poziv se pod jednakim uvjetima imaju pravo javiti osobe oba spola. Prijave na javni poziv s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se pisanim putem na e-mail adresu: [email protected], s naznakom: „Prijava za radno mjesto – „SURADNIK U ODJELU POSLOVA GROBLJA“
Molimo kandidate/kinje da prije dostave prijave pročitaju informaciju o obradi podataka na službenoj stranici društva link. http://komunalac-samobor.hr/komunalac/zastita-osobnih-podataka-c388
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
138749350
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje