Supervizor prodaje / Team Leader (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
ŠTO JE KOMPARE?

kompare.hr je poznata “ljubičasta stranica” na kojoj možeš odabrati i kupiti za sebe najbolje osiguranje, internet, TV programe i mobilne tarife. Surađujemo s 13 osiguravajućih kuća i 7 velikih telekom operatora, a uz pomoć i trud naših savjetnika nema više “sitnih slova” i obilaska poslovnica. Mijenjamo tržišne i kupovne navike u Hrvata već 11 godina s misijom da pružimo vrhunsku uslugu i pomognemo građanima uštedjeti vrijeme i novac. Kontinuirano rastemo, kako raste i broj naših zadovoljnih kupaca. Nismo uštogljena korporacija, već otvorena, dinamična i prijateljska organizacija, koja traži baš takve osobe. Tražimo savjesne i odgovorne osobe na poziciji:

SUPERVIZOR PRODAJE / TEAM LEADER (m/ž)

Rijeka – rad iz ureda

Voliš prodaju, a još više motivirati i osnaživati svoj prodajni tim kako bi ostvarivao odlične rezultate?

Ti si taj/ta!
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od tebe očekujemo:
• vođenje i motiviranje zaposlenika, stvaranje poticajne i rezultatu usmjerene atmosfere te njihovo praćenje i razvoj,
• kontinuirano praćenje rada i prodajnih rezultata svog tima, praćenje individualnih statistika,
• kontinuirano preslušavanje prodajnih razgovora te analizu cijele prodajne prilike,
• davanje feedbacka, s ciljem unapređenja komunikacijskih i prodajnih vještina agenata,
• edukaciju zaposlenika.

Ti si pravi kandidat za Kompare.hr Team Leadera ako:
• imaš 2-3 godine iskustva u vođenju prodajnih timova (supervizija tima telefonske prodaje ili vođenje telekom poslovnice),
• imaš razvijene i naglašene sposobnosti vođenja prodajnog tima, upravljanja njihovim rezultatom, razinom motivacije te discipline,
• voliš imati konkretan rezultat iza sebe te si odgovoran/na,
• dobro funkcioniraš u dinamičnim situacijama, a ponekad i remotely,
• jako dobro komuniciraš s drugima, aktivno slušaš te si sposoban/na utjecati na njih i inspirirati ih,
• si pozitivna, jednostavna i ugodna osoba,
• si lojalna i empatična osoba,
• imaš izraženu radnu etiku, spremnost na učenje i povratnu informaciju te tražiš sigurno mjesto za svoj razvoj.

Što nudimo?
• Nudimo ugovor na neodređeno vrijeme, atraktivna financijska primanja i odličan prodajni tim od 10-15 visokomotiviranih ljudi koje trebaš voditi.

URED?
• rad iz ureda u Rijeci

Svoj životopis i motivacijsko pismo pošalji nam na [email protected] ili putem 'Brze prijave'.

Ako želiš znati više o tomu kako je raditi na ovoj poziciji u Kompareu, provjeri detalje u intervjuu s našom Aleksandrom, Team Leadericom u odjelu prodaje auto osiguranja. (www.kompare.hr)
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine