Stručnjak zaštite na radu i osiguranja kvalitete (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.10.2022.

TK Elevator (bivši thyssenkrupp) jedan je od najvećih dobavljača na području uređaja za vertikalni i horizontalni transport na svjetskom i hrvatskom tržištu. Isporučujemo sve vrste dizala, pokretnih stepenica i traka, rješenja za prijevoz osoba s invaliditetom i smanjene pokretljivosti. Naša ponuda uključuje i potpuno održavanje te druge dodatne usluge.

Kao dio korporacije TK Elevator nudimo prednosti multinacionalne kompanije – garanciju vrhunske kvalitete, stabilnosti i pouzdanosti, dugogodišnjeg iskustva, pristup inovativnim tehnologijama, vrhunsko znanje i druge resurse te individualni i profesionalni pristup svakom kupcu.

Za područje Zagreba tražimo osobu za sljedeće radno mjesto:

OPIS POSLA:

  • osiguravanje poštivanja svih propisa o zaštiti na radu i smjernica za osiguranje kvalitete
  • provedba programa zaštite na radu i osiguranja kvalitete te izrada potrebne dokumentacije u skladu sa standardima korporativne kvalitete i ISO normama
  • analize rizika zaštite na radu i osiguranja kvalitete
  • redovno izvješćivanje o provedbi mjera zaštite na radu i osiguranja kvalitete
  • praćenje zakonske regulative iz područja zaštite na radu
  • provođenje obuka o mjerama zaštite na radu i osiguranja kvalitete
  • sudjelovanje u analizi nezgoda u vezi sa sigurnošću i zaštitom na radu
  • uska suradnja s drugim odjelima
  • ostali poslovi u skladu s potrebama poduzeća

UVJETI:

  • min. 2 godine iskustva na sličnim poslovima
  • SSS/VŠS/VSS – zaštita na radu ili industrijsko inženjerstvo
  • napredno znanje engleskog jezika
  • certifikat za poslove zaštite na radu, poznavanje ISO standarda, pravnih propisa o zaštiti na radu
  • vozačka dozvola B kategorije
  • MS Office
  • pouzdanost, odgovornost i pedantnost
  • samoinicijativnost, dobre organizacijske sposobnosti

NUDIMO:

  • rad u renomiranom, pozicioniranom i stabilnom internacionalnom poduzeću
  • kontinuirano usavršavanje tehničkog znanja
  • stimulativne radne uvjete