Stručnjak za zaštitu na radu (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka, Pula, Varaždin, Split, Zadar, Zagreb
Rok prijave:
30.11.2023.

Prvi BAUHAUS prodajni centar u Hrvatskoj otvoren je 2000. godine u Zagrebu, na Žitnjaku. Danas imamo već 3 prodajna centra u Zagrebu, te po jedan u Rijeci, Splitu, Zadru, Puli i Varaždinu - sveukupno osam centara u Hrvatskoj sa više od 750 zaposlenika. Svi oni pružaju vrhunsku uslugu kupcima. Pristupaju im srdačno, savjetuju ih stručno i pomažu u kupnji.

Sada smo u potrazi za pojačanjem tima na poziciji:

Mjesto rada: Rijeka, Pula, Varaždin, Split, Zadar, Zagreb

Opis posla:

  • Cjelokupni poslovi zaštite na radu sukladno važećim propisima
  • Osposobljavanje radnika za rad na siguran način
  • Organizacija svih potrebnih osposobljavanja (prva pomoć, ovlaštenici, rukovatelji sredstvima rada itd.)
  • Terenski rad ( obilazak poslovnica RI, PU, VŽ, ST, ZD, ZG)

Uvjeti:

  • VSS sigurnosti ili VŠS/VSS tehničkog usmjerenja
  • položen stručni ispit stručnjaka zaštite na radu (poželjno i zaštite od požara)
  • osnovna andragoška znanja
  • najmanje 3 godine radnog iskustva na poslovima poslovima stručnjaka zaštite na radu
  • vozačka dozvola B kategorije
  • samostalnost u radu, odgovoran i predan pristup poslu
  • razvijene vještine usmenog i pisanog komuniciranja
  • poželjno poznavanje jednog stranog jezika (njemački ili engleski)

Što nudimo:

  • mogućnost karijere u rastućoj i vodećoj međunarodnoj tvrtki
  • uz redovitu plaću, nudimo i dodatke na plaću: trinaestu plaću, nagrade za radne rezultate, prigodne godišnje nagrade (uskrsnica, božićnica), naknadu za topli obrok, djelomičnu naknadu za troškove prijevoza na radno mjesto
  • Dinamično, izazovno i moderno radno okruženje i ugodnu radnu okolinu
  • ugovor na određeno vrijeme kao zamjena za rodiljni/roditeljski dopust
  • službeni telefon i računalo
  • Popust za zaposlenike

Želite postati dio našeg tima i raditi u dinamičnom okruženju?
Prijaviti se možete putem donje 'Brze prijave'.