Stručnjak za upravljanje ljudskim resursima (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.11.2019.

Tehnozavod-Marušić se bavi sistem integracijom, prvenstveno na području tehničke zaštite, sigurnosnih sustava te audio/video sustava. S timom od preko 90 djelatnika i referentnom listom od preko 19.000 ugrađenih sustava vodeća smo tvrtka u ovom poslu u Hrvatskoj.

Ukoliko želite biti član stabilnog i profesionalnog tima u Zagrebu, pozivamo Vas da nam se pridružite.
Tražimo stručnjaka za praćenje i razvijanje ljudskih resursa.

Opis posla:

  • Pomoć prilikom regrutacije i zapošljavanja
  • Praćenje zaposlenika, zadovoljstva i efikasnosti
  • Edukacija i/ili organizacija vanjske edukacije zaposlenik (orijentacija, komunikacijske vještine, davanje povratne informacije i sl.)
  • Proaktivno praćenje potreba za treninzima i edukacijama te izrada planova i prijedloga za edukacijama
  • Suradnja i savjetovanje menadžmenta za razvoj i unaprjeđivanje zaposlenika i timova.
  • Sudjeluje u ostalim poslovima i projektima vezano za ljudske potencijale
Tražimo dinamičnu i proaktivnu osobu koja bi zajedno sa menadžmentom tvrtke radila na unaprjeđenju zadovoljstva zaposlenika, efikasnosti timova te na sistematizaciji i praćenju profesionalnog i osobnog razvoja zaposlenika.

Uvjeti:

  • VSS ili VŠS odgovarajuće struke
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Želja za timskim radom i razvijene socijalne kompetencije
  • Komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Sistematičnost u radu
  • Izvrsno korištenje paketa MS Office
  • Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i u pismu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Motivirajuće, ugodno i poticajno radno okruženje
  • Mogućnost razvoja i napredovanja
  • Autonomija u radu
  • Mogućnost plaćenog dodatnog stručnog usavršavanja
  • Razne financijske pogodnosti

Prijavite se najkasnije do 3.11.2019.

Tehnozavod-Marušić d.o.o., XIII Podbrežje 26, 10000 Zagreb