Stručnjak za upravljanje dokumentacijiom i sustavima (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kao dio globalnog tima Tevinih globalnih regulatornih poslova, Vaše odgovornosti uključivat će pružanje potpore u upravljanju treningom i procedurama unutar Tevinih globalnih regulatornih poslova, što obuhvaća:

- sastavljanje, pregledavanje, podnošenje i praćenje regulatornih zahtjeva europskim zdravstvenim tijelima (npr. zahtjeve za potvrdom o farmaceutskom proizvodu)
- pružanje tehničke potpore i savjetovanje prilikom pisanja procedura (SOP-ovi, radne upute, najbolje prakse) djelatnicima Regulatornih poslova na globalnoj razini, kako bi se poboljšala kvaliteta i sukladnost dokumenata
- upravljanje, sastavljanje, pregled i odobravanje procedura u sustavima upravljanja elektroničkom dokumentacijom (EDMS)
- održavanje i uređivanje regulatornih procedura na sharepoint stranici
- administriranje sustavom upravljanja učenjem (LMS) – upravljanje kurikulumom i sadržajem, dodjeljivanje treninga, izvješćivanje i pružanje podrške te savjetovanje zaposlenika regulatornih poslova vezano za sustav i zahtjeve učenja
- suradnju sa zaposlenicima regulatornih poslova kako bi se definirali i održavali trening kurikulumi/matrice te identifikacija neusklađenosti sa complianceom
- potporu aktivnostima usavršavanja i učenja kroz planiranje, koordiniranje i održavanje trening sesija.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
- VSS ili minimalno 300 ECTS - poželjno farmacija, biotehnologija, kemija ili drugo srodno područje
- minimalno 1 godina radnog iskustva u industriji koja podliježe regulativi FDA ili EMA-e, u području kvalitete, sukladnosti ili regulative
- odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- odlično poznavanje MS Office paketa te Adobe Acrobat
- poželjno je iskustvo administratorskog rada unutar Sharepoint-a, LMS-a ili EDMS sustava, no ne predstavlja uvjet
- snažne analitičke vještine, usmjerenost na detalje te sposobnost dobrog upravljanja vremenom i zadacima
- samostalnost u radu i sposobnost snalaženja u zahtjevnim situacijama uz minimalnu superviziju
- razvijene komunikacijske vještine te spremnost na rad u multikulturalnom okruženju

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis na hrvatskom i engleskom jeziku dostavite nam do 8. srpnja.

Link za prijavu
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno