Stručni suradnik za pisanje i provedbu EU projekata (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
05.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka smo koja posluje više od 10 godina, na području zaštite okoliša i realizacije projekata financiranih iz javnih izvora (naročito EU fondovi). Nudimo rad u mirnom i podržavajućem okruženju s timom mladih (i onih koji se tako osjećaju) ljudi kojima je kolegijalnost i otvorenost za učenje te timski rad u fokusu. Cilj nam je ostvariti sinergijski efekt suradnje svih zaposlenih odnosno održati dobar imidž tvrtke, uspješno realizirati sve poslove uz maksimalno zadovoljstvo klijenata, svjesni da to možemo postići jedino zadovoljnim i motiviranim zaposlenicima i nama kao poslodavcem.

Opis posla:
- Izrada financijskih planova, poslovnih i investicijskih studija, Cost benefit analiza, praćenje objave natječaja, izrada EU projekata i njihova provedba i dr. administrativni poslovi
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- mogućnost napredovanja, dodatne edukacije
- nagrade i stimulacije za zalaganje i ostvarene rezultate
- rad u ugodnom kolektivu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Poželjno iskustvo u izradi financijskih planova, CBA analiza, pripremi EU projekata.

Napomena:
- Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom
- Podržavamo zapošljavanje umirovljenika
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro