Stručni suradnik za dentalni program (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.03.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. traže za klijenta:

STRUČNI SURADNIK ZA DENTALNI PROGRAM 1 (m/f)
Mjesto rada: ZAGREB, Hrvatska

Zapošljavamo Stručnog suradnika za dentalni program za klijenta u Hrvatskoj.
Rad na terenu (Zagreb i Hrvatska); rad s postojećim te novim klijentima (dentalne ordinacije i ljekarne).

Opis posla:
• svakodnevan rad na terenu sukladno prodajnim i marketinškim planovima
• uspostavljanje i održavanje dugoročnih odnosa s klijentima
• izrada planova, izvještaja, obilazak kupaca
• analiza prodaje proizvoda
• analiza tržišta, praćenje trendova, uočavanje potencijala za nove poslovne prilike
• sudjelovanje na kongresima i stručnim skupovima
• ostale odgovornosti prema UOR
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• ugovor o radu na neodređeni period, 6 mjeseci probni rok
• službeni automobil, mobitel i prijenosno računalo za rad
• izvrsna plaća i uvjeti rada
• trening prije početka rada, plaćene edukacije tijekom rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Očekujemo da je kandidat magistar farmacije(VSS), doktor dentalne medicine (VSS), magistar biologije i/ili kemije (VSS).
Od kandidata se očekuje da je aktivan vozač (B-kategorija), da se aktivno služi engleskim jezikom te da koristi MS Office.
Od kandidata očekujemo minimalno 1-2 godine iskustva rada na istoj ili sličnoj poziciji (da je radio s ljekarnama i dentalnim ordinacijama).

Profil:
• komunikativnost, samostalnost u radu i spremnost na timski rad
• orijentiranost na rezultate
• predanost radu
• dobre prezentacijske vještine
• pouzdanost i odgovornost
• spremnost rada na terenu

NAČIN PRIJAVE (Dobro pročitati!)
Molimo poslati najnoviji CV s naslovom u predmetu STRUČNI SURADNIK ZA DENTALNI PROGRAM, 1, m/f
te Vaše ime i prezime na e-mail adresu: [email protected]

VAŽNO - Životopis za navedenu poziciju treba:
▪ biti na hrvatskom ili engleskom jeziku
▪ imati maksimalno dvije A4 stranice
▪ sadržavati Vaš datum i mjesto rođenja
▪ sadržavati Vašu prigodnu fotografiju u zaglavlju životopisa
▪ sadržavati Vašu važeću e-mail adresu i mobilni telefon
▪ sadržavati nazive i mjesta obrazovnih institucija te periode pohađanja istih
▪ sadržavati radno iskustvo po periodima s punim nazivom poslodavca i mjestom rada
▪ Molba za posao nije potrebna
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina