Stručni suradnik u marketingu – specijalist za digitalni marketing (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
14.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Incite code - je tvrtka koja se bavi proizvodnjom i distribucijom higijenskih proizvoda. Tvrtka je jedna od najvećih proizvođača i ponuđača PL proizvoda na području jugoistočne EU, a radi za sve veće trgovačke lance u užem i širem okruženju. Osim proizvodnog sektora, tvrtka ima i sektor distribucije gdje se bavi i distribucijom proizvoda vlastite robne marke, ali i robnih marki različitih principala sa područja EU. Djeluje na području Europe što uključuje zemlje kao što su: Njemačka, Austrija, Španjolska, Francuska, Belgija, Nizozemska, Italija Slovačka, Poljska, Mađarska, Češka, Slovenija, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Srbija, Crna Gora, Makedonija, Bugarska, Rumunjska.

Radni zadaci i obaveze:
- razvoj i unapređenje aktivnosti na društvenim mrežama
- odgovornost za strategiju, izvođenje i optimizaciju digitalnih kampanja-projekata
- osmišljavanje i odobravanje sadržaja, praćenje i izvještavanje, KPI monitoring
- praćenje i analiza tržišnih trendova u segmentu digitalnog marketinga
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- stalno zaposlenje na neodređeno
- stimulativno nagrađivanje
- rad u pozitivnom okruženju
- mogućnost napredovanja
- daljnje usavršavanje u struci
- uključivanje u rad na inovativnim projektima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS + višegodišnje iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima u FMCG sektoru
- iskustvo rada na području razvoja i implementacije proizvoda digitalnog marketinga
- iskustvo u vođenju kampanja
- iskustvo u radu s B2B / B2C segmentima
- aktivno znanje engleskog jezika
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski (napredno)