Stručni suradnik / suradnica u centru za sigurniji internet – psiholog/socijalni radnik/socijalni pedagog  HZZ OGLAS

Poslodavac:
CENTAR ZA NESTALU I ZLOSTAVLJANU DJECU
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
24.04.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: pružanje podrške djeci, mladima, učiteljima i roditeljima u slučaju elektroničkog nasilja,
educiranje djece, roditelja i stručnjaka koji rade u području zaštite djece o različitim rizicima u elektroničkom svijetu,
savjetovanje žrtava i počinitelja elektroničkog nasilja i suradnja s nadležnim institucijama,
kreiranje i provođenje različitih aktivnosti s ciljanim skupinama,
sudjelovanje na konferencijama, seminarima i drugim događajima radi promocije svijesti o online sigurnosti i izgradnje mreže suradnje s drugim stručnjacima i organizacijama,
praćenje relevantnog zakonodavstva i smjernica u području online sigurnosti i zaštite djece te osiguravanje usklađenosti s istima.
Uvjeti: završen diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij iz područja društvenih ili humanističkih znanosti (prednost imaju osobe sa završenim diplomskim sveučilišnim studijem ili integriranim preddiplomskim i diplomskim sveučilišnim studijem socijalnog rada, socijalne politike, psihologije, socijalne pedagogije ili edukacijske rehabilitacije),
poznavanje rada na računalu,
vozačka dozvola B kategorije, aktivni vozač, mogućnost dobivanja službenog automobila,
nepostojanje zapreka iz članka 261. Zakona o socijalnoj skrbi.
Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati/tkinje su dužni/ne priložiti dokumente u neovjerenoj preslici, a prije izbora kandidata/tkinje predočit će izvornik i to: životopis,
diploma, odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi,
preslika osobne iskaznice,
potvrda o radnom stažu (elektronički zapis s podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje),
uvjerenje nadležnog suda o nekažnjavanju i da nije pokrenut kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci).
Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz oglasa se podnose na adresu elektroničke pošte: [email protected] , zaključno s 24. travnja, 2024. godine.
Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.
S kandidatima koji ispunjavaju uvjete propisane ovim oglasom i čije su prijave potpune i pravovremene provest će se razgovor (intervju).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142690096
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje