Store Manager / Deputy Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin, Lumini centar
Rok prijave:
18.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kompanija LPP S.A., osnovana 1995. godine u Poljskoj, jedan je od najbrže rastućih modnih maloprodajnih trgovačkih lanaca na svijetu. Neprestanim ulaganjem u razvoj, ubrzo smo postali međunarodni lanac s pet prepoznatljivih modnih marki (Reserved, Cropp, Sinsay, House i Mohito). Zapošljavamo više od 22000 ljudi u 18 zemalja svijeta u prodajnoj mreži sa više od 1600 trgovina i ureda u Europi, Aziji i Africi.
LPP CROATIA d.o.o. s nedavno otvorenih 17 prodavaonica svih modnih marki u Zagrebu i Splitu nastavlja širenje uspješnog međunarodnog modnog lanca.
Za našu novu prodavaonicu SINSAY tražimo više osoba za pozicije:

Mjesto rada: VARAŽDIN, Lumini centar
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• iskustvo u upravljanju timom te sposobnost za jasnu komunikaciju, motivaciju i poduku tima
• potrebno iskustvo u radu s odjećom, obućom i modnim dodacima
• organiziranost, entuzijazam i usmjerenost na prodajne rezultate
• odgovornost za izvještaje o prodaji i izvršenje zadanih planova
• napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu i izvrsno poznavanje MS Office-a

Svi kandidati trebaju imati minimalno SSS, siguran i profesionalan nastup te izraženu poslovnu etiku. Potrebno je iskustvo rada u modnoj branši i maloprodaji te želja za radom u dinamičnom okruženju uz spremnost za učenje i usavršavanje, kao i raspoloživost za rad u smjenama i vikendom.

Za pozicije Store Manager i Deputy Manager molimo pošaljite životopis i zamolbu na engleskom jeziku.

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobivaju samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.
Molimo pošaljite životopis i zamolbu na [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola