Stolar / Monter prozora (m/ž)

Mjesto rada:
Baden Wurttemberg, Njemačka
Rok prijave:
07.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za njemčakog klijenta tražimo dva izvršitelja za radno mjesto Stolar, monter prozora m/ž.

Opis posla:
- Proizvodnja i montaža prozora od drveta, plastike, aluminija. Postavljanje materijala za brtvljenje. Rad u radionici. Rukovanje mašinama za obradu drva. Materijal se reže, buši, struže, polira.
Posebne pogodnosti:
Dodatne pogodnosti:
- Početak rada: odmah
- Satnica brutto €10+€40 dnevnica netto po danu
- Ugovor o radu po njemačkim standardima.
- Pomoć kod pronalaska smještaja, trošak od cca 350-550€
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- EU papiri
- Potrebna stručna sprema: KV - kvalificirani
- Molimo kandidate da se NE prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju.
- Molimo kandidate koji ne mogu ići na rad minimalno 6 mjeseci u Njemačku da se ne prijavljuju.
- Kandidati trebaju znati osnove komunikacije na njemačkom jeziku

Za više info nazvati 0194615020 ili poslati životopis na email: [email protected]

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima ustupanjem radnika korisnicima za privremeno obavljanje poslova, upisana u Knjigu evidencija agencija za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 180/18, Klasa: 102-02/18-04/02, Urbroj: 524-04-01-01/3-18-2.
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine