Specijalist za pravne poslove (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin, Zagreb ili Osijek
Rok prijave:
24.09.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tko smo?

NTH Grupa iza sebe ima više od dva desetljeća iskustva u razvoju inovativnih mobilnih rješenja, te pružanja usluga aplikacija i infrastrukture za telekomunikacijsku industriju i medije. Sa sjedištem u Švicarskoj, uredima diljem Europe i s više od 200 zaposlenika, surađujemo sa svjetski poznatim tvrtkama na dnevnoj bazi, svakodnevno unaprjeđujući kvalitetu i inovativnost naših usluga.

Želiš li započeti svoju profesionalnu karijeru s izazovnom pozicijom u pravnom odjelu u IT industriji uz koju ćeš rasti i napredovati, nudimo ti uzbudljivu priliku za posao!

Trenutno zapošljavamo osobu za radno mjesto Specijalist za pravne poslove (m/ž) u Varaždinu, Osijeku ili Zagrebu. Tvoj posao će biti obavljanje svih pravnih poslova vezanih uz tvrtku. Stoga očekujemo da se baviš širokim opsegom ugovornih i drugih važnih pravnih pitanja. Glavni fokus tvog posla bit će savjetovanje, strukturiranje i pregovaranje o komercijalnim ugovorima te pružanje pravnih savjeta za podršku u nizu drugih pravnih pitanja.

Zadaci:
• pružanje pravnih savjeta o raznim IT / telekomunikacijskim ugovornim pitanjima
• pružanje analiza i savjeta o raznim pravnim i regulatornim pitanjima, uključujući pitanja radnog prava, zaštite osobnih podataka; provođenje mjera sprječavanja pranja novca i drugih
• izrada ugovora, općih akata te ostale pravne dokumentacije
• rad s međunarodnim članovima tima na međunarodnim projektima
• promicanje pravne svijesti - priprema i osposobljavanje zaposlenika o osnovnim pravnim pitanjima
• posjedovanje osjećaja žurnosti i prioriteta pravnih pitanja i potencijalnih eskalacija pravnih problema
• razumijevanje naših poslovnih ciljeva i sudjelovanje u unapređenju poslovanja
• predlaganje poboljšanja poslovne politike
Posebne pogodnosti:
Zašto se prijaviti?
Radit ćeš u zanimljivom i dinamičnom okruženju, s ekspertima iz različitih područja. Razvijat ćeš se na profesionalnoj i osobnoj razini, naučiti rješavati izazovne probleme, upoznati kolege i suradnike diljem Europe (i šire), a pritom imati stimulativna primanja sukladna znanju i rezultatima.

Radeći na velikim međunarodnim projektima, upoznat ćeš različite potrebe današnjeg tržišta, imat ćeš priliku putovati u inozemstvo, posjetiti brojne klijente i razne korporativne događaje. Također, moći ćeš razmjenjivati ideje sa svojim novim kolegama iz cijele Europe.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna znanja i vještine:
• poželjno 2 godine iskustva u radu na pravnim poslovima
• izvrsno poznavanje trgovačkog, ugovornog i radnog prava
• samostalnost u radu
• usmjerenost na rezultate i proaktivnost u rješavanju problema
• snažne interpersonalne, komunikacijske i pregovaračke vještine
• izražene organizacijske sposobnosti i multitasking, uz entuzijastičan pristup
• točnost i učinkovitost u radu
• odlično znanje engleskoj jezika u govoru i pismu

Najkasnije do 24.9.2021. pošalji svoj životopis putem linka za 'Brzu prijavu'.

Prijavi se i postani dio našeg tima!
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine