Specijalist za podršku poslovanju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.08.2017.

Corvus Info, tvrtka članica MSan grupacije, više se od 10 godina bavi razvojem i implementacijama eCommerce rješenja. Naša su specijalnost izrade svih elemenata enterprise rješenja i njihova integracija s ERP i Payment Gateway sustavima.

Razvili smo i vlastito Internet Payment Gateway (IPG) rješenje, koje u okviru CorvusPay usluge omogućava kartično plaćanje na Internetu koje danas aktivno koristi oko 400 web trgovina.

Cilj nam je daljnji rast i razvoj u domeni inovativnih rješenja za elektroničku trgovinu u regiji sa snažnim fokusom na klijenta, zbog čega osnažujemo naš tim. Ako vas motivira izazov, inspirira timski rad u dinamičnom okruženju i veseli postizanje zajedničkih ciljeva.

  • Specijalist za podršku poslovanju (m/ž)
    (m/ž), Zagreb

Opis posla

Radno mjesto je većim dijelom fokusirano na podršku korisnicima za CorvusPay uslugu za plaćanje karticama na Internetu.

Odgovornosti uključuju:

  • Pristup i aktivaciju korisnika,
  • Rješavanje prijava i reklamacija,
  • Kreiranje i održavanje korisničke dokumentacije,
  • Funkcionalno testiranje programskih rješenja, P
  • redlaganje novih funkcionalnosti i poboljšanja vezanih za uslugu.

Zahtjevi:

  • znanja iz MS razvojnog okruženja,
  • poznavanje IT tehnologija primjenjivih u financijskom sektoru,
  • znanje engleskog jezika u pisanju i govoru, komunikativnost.

Stručna sprema: SSS / VŠS

Jezici: Engleski

Prednosti:

  • Prethodno stečeno iskustvo u sličnim poslovima

Nudimo:

  • Rad na najvećem IPG rješenju u regiji
  • Rad u tvrtki koja je članica stabilne grupacije u kojoj se učinkovitost i proaktivnost prepoznaju i nagrađuju
  • Mogućnost za stjecanje znanja, vještina i iskustava u e-commerce i platnoj industriji
  • Izvrsni radni uvjeti