Specijalist za kontrolu kvalitete (m/ž)

Mjesto rada:
Petrinja
Rok prijave:
10.06.2020.

Tvrtkom Gavrilović danas upravlja deveta generacija obitelji Gavrilović. Upravo po tom dugom obiteljskom naslijeđu tvrtka Gavrilović jedinstvena je u Hrvatskoj i među rijetkim je takvim obiteljskim tvrtkama u svijetu.

Za naš uspješan tim tražimo:

SPECIJALIST ZA KONTROLU KVALITETE (m/ž)
Opći sektor, Služba za kontrolu kvalitete
1 izvršitelj
Mjesto rada: Petrinja

OPIS POSLA:

  • uzorkovanje sirovine, proizvoda, aditiva, začina i vode za određena ispitivanja prema planu monitoringa, te praćenje rezultata ispitivanja
  • sudjelovanje u radu mikrobiološkog laboratorija
  • sudjelovanje u izradi proizvođačkih specifikacija
  • sudjelovanje u radu timova za kvalitetu i sigurnost hrane; primjena zahtjeva IFS norme
  • izrada potrebne dokumentacije na zahtjev kupaca
  • praćenje zakonske regulative iz područja kvalitete i sigurnosti hrane
  • suradnja sa sektorom Proizvodnje i Razvoja
  • upravljanje dokumentacijom, praćenje i obrada podataka te izrada izvještaja iz područja rada Službe kontrole kvalitete

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • VSS, smjer: prehrambena tehnologija, biotehnologija, veterina, agronomija-prerada mesa, sanitarno inženjerstvo
  • poznavanje zakonskih regulativa vezanih za kontrolu hrane
  • organiziranost i analitičnost
  • znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje rada u MS Office paketu
  • poželjno:
    • auditori sustava sigurnosti hrane
    • iskustvo u kontroli poslovanja u industriji hrane
    • iskustvo rada u mikrobiološkom laboratoriju
  • poželjno vozačka dozvola B kategorije

ŠTO VAM NUDIMO:

  • rad u uspješnoj kompaniji, prepoznatljivog brenda i snažne tržišne pozicije
  • edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
  • timski rad u izazovnom i dinamičnom radnom okruženju
  • kontinuirana dodatna usavršavanja

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom pošaljite nam svoj životopis s naznakom za navedeno radno mjesto najkasnije do 10.06.2020. putem linka za Brzu prijavu.
Kontaktirati ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor.

Svrha prikupljanja Vaših osobnih podataka putem životopisa isključivo je za selekcijski postupak i mogućnost zapošljavanja u GAVRILOVIĆ d.o.o., Petrinja, Gavrilovićev trg 1, OIB 83570236060. Slanjem životopisa, dajete svoju suglasnost tvrtki GAVRILOVIĆ d.o.o. kao Voditelju obrade da Vaše osobne podatke obrađuje u gore navedenu svrhu. Podaci se čuvaju do završetka selekcijskog postupka i konačnog odabira kandidata, računajući od dana primitka Vašeg životopisa. Nakon toga se Vaši podaci brišu i/ili uništavaju. Svoju suglasnost možete opozvati u bilo koje vrijeme slanjem zahtjeva u elektroničkom obliku na e-mail adresu Voditelja obrade: [email protected] ili slanjem pisanog zahtjeva na adresu sjedišta Voditelja obrade.