Specijalist za financije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Talentor Hrvatska je tvrtka specijalizirana za usluge posredovanja pri zapošljavanju, headhuntinga i HR savjetovanja. Naša snaga su preko 110 konzultanata u 20 zemalja u Europi.

Naš klijent je Megatrend grupa, konzultantska tvrtka koja se bavi razvojem cjelovitih i sveobuhvatnih IT rješenja i usluga. U svrhu jačanja tima, za našeg klijenta, tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto:

Mjesto rada: Zagreb, Odra

Opis radnih zadataka:
- Aktivna suradnja s odjelom prodaje
- Izrada izlaznih računa
- Knjiženje ulaznih i izlaznih računa
- Izrada podloga za fakturiranje
- Salda-konti kupaca
- Autorizacija ponuda, računa i narudžbi
- Briga o naplati potraživanja
- Pribavljanje dokumentacije za tendere
- Procjena boniteta kupaca
- Kontrole i pripreme za završni račun
- Izrada godišnjih financijskih izvještaja za male tvrtke
- Odnos s financijskim institucijama
- Briga o dostavljanju i čuvanju financijske dokumentacije
- Praćenje tijeka financijskog poslovanja
- Praćenje zakona i propisa iz područja računovodstva i financija
- Ostali administrativni poslovi po potrebi
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja
- 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Znanje rada na računalu (MS Office, posebice Excel)
- Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Dobre komunikacijske i organizacijske vještine
- Točnost i analitičnost u radu
- Samostalnost u radu
- Orijentiranost na kupce
- Želja za neprestanim učenjem i usavršavanjem

Ponuda našeg klijenta:
- Zamjena za porodiljni dopust s mogućnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa
- Pozitivna radna atmosfera
- Rad u stručnomtimu s naglaskom na kolegijalnost

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam uz zamolbu pošaljete životopis na e-mail: [email protected] najkasnije do 27.09.2015.

Jurković savjetovanje d.o.o., Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine