Specijalist za edukaciju zaposlenika (m/ž)

Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
08.12.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Auro Domus je hrvatska novčarska institucija specijalizirana za trgovinu zlatom. Diljem Hrvatske nudimo usluge otkupa zlata i srebra, prodaje investicijskog zlata, te mjenjačkog poslovanja, kao i kripto mjenjačnica.

Tražimo pouzdanu, samostalnu i organiziranu osobu za odgovorno radno mjesto

Opis posla:

• Briga o našoj bazi znanja, odnosno o tome da su svi naši priručnici po različitim djelatnostima pregledni, ažurirani i dostupni (knowledge management)
• Koordinacija pri organizaciji edukacija, usavršavanja i razvoja zaposlenika (learning and development)
• Podrška, koordinacija i nadzor kontroling tima s terena (performance management and controlling)
• Sudjelovanje u provođenju procesa selekcije i zapošljavanja (recruiting)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Poželjno prethodno iskustvo u vođenju edukativnih treninga (stručnih i općih) min 3-5 godina
• VSS društveno-humanističkog usmjerenja
• Dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu, znanje dodatnog stranog jezika je prednost
• Dobro znanje MS Office aplikacija (Outlook, Excel, Word, Teams)
• Odlike idealnog kandidata su: kvalitetno pismeno i usmeno izražavanje, samostalnost u radu, pedantnost, analitičnost, staloženost, snalažljivost u novim situacijama te spremnost na kontinuirano usavršavanje
• Agilnost, sposobnost efikasnog upravljanja prioritetima
• Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
• zanimljive i izazovne projekte
• priliku za rad na međunarodnim projektima
• natprosječna i stimulativna primanja
• službeni mobitel i računalo
• službeno vozilo po potrebi
• dodatne edukacije

Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis.

Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro