Specijalist za administraciju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.02.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Monestiq je tržišni lider koji je razvio i upravlja jednom od najvećih i najbrže rastućih neovisnih mreža bankomata u Republici Hrvatskoj. Na više od 600 frekventnih lokacija omogućavamo jednostavnu, brzu i sigurnu isplatu gotovog novca stotinama tisuća zadovoljnih klijenata.

Sa sjedištem Uprave i administracije u Zagrebu, te s ciljem proširenja našeg tima, zapošljavamo jednu osobu na poziciji Specijalista za administraciju (m/ž) sa svrhom obavljanja administrativnih poslova i koordinacije s vanjskim knjigovodstvom.

Opis posla:
• zaprimanje ulazne pošte, priprema izlazne pošte
• sistemski unos i arhiviranje ulazne i izlazne dokumentacije i ugovora
• komunikacija i koordinacija s vanjskim knjigovodstvom
• kontrola i priprema ulazne i izlazne dokumentacije za knjiženje
• vođenje evidencije radnog vremena te dijela kadrovske evidencije
• evidencija i obračun putnih naloga
• organizacija putovanja i sastanaka
• vođenje raznih evidencija
• primanje stranaka i podrška svim posjetiteljima ureda
• ostali administrativni poslovi
Posebne pogodnosti:
Što nudimo?
• priliku za rad u brzorastućoj i tehnološki fokusiranoj kompaniji u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju u centru grada
• mogućnost napredovanja
• stimulativna primanja
• ugovor o radu na neodređeno, uz probni rad 6 mjeseci
• profesionalnu edukaciju
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• napredno poznavanje MS Office paketa
• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• dobro razvijene analitičke i organizacijske sposobnosti
• fleksibilnost i samostalnost u radu
• dinamičnost, proaktivnost, samoinicijativnost, komunikativnost
• poželjno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• SSS/VŠS/VSS

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno