Specijalist u računovodstvu (m/ž)

Mjesto rada:
Đakovo
Rok prijave:
20.03.2024.

ĐAKOVO

Vetti Group

Vetti Group je najveća veterinarska grupacija u Hrvatskoj koja okuplja predane veterinarske stručnjake, neumorne entuzijaste i ljubitelje životinja. Akvizicijom i ulaganjem u veterinarske stanice i ambulante, te osnivanjem najveće veterinarske klinike u Zagrebu unaprjeđujemo ponudu veterinarskih usluga s ciljem poboljšanja kvalitete veterinarskih usluga. U sklopu Vetti Group djeluje 10 veterinarskih ambulanti i 2 klinike u Zagrebu, Đakovu, Virovitici i Splitu.

Opis posla:

  • knjiženje ulaznih i izlaznih računa
  • plaćanje obveza prema dobavljačima
  • praćenje strukture i dospijeća obveza i potraživanja
  • knjiženje izvoda banaka i prometa kartica
  • izrada završnih izvještaja te izvještaja vezanih za poreznu Upravu (GFI, PD, PDV i sl.)

Uvjeti posla:

  • VŠS/ VSS obrazovanje ekonomskog usmjerenja
  • 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovnima
  • Poznavanje i praćenje propisa i zakonodavstva vezanih uz knjigovodstvo i poreze
  • dobro poznavanje MS Office paketa
  • razvijene organizacijske vještine
  • sposobnost rada na više zadataka istovremeno
  • sposobnost izvršavanja zadataka u roku

Pogodnosti:

Molimo prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.