Specijalist oralne kirurgije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.10.2019.

DC

Dental Centar Ostojić polivalentan je dental centar koji je spojio dugogodišnju tradiciju sa najmodernijom stomatološkom opremom. Trinaest doktora dentalne medicine, trinaest medicinskih tehničara i trideset asistenata omogućuju našim pacijentima besprijekorne stomatološke usluge i vip tretman.

- Zagreb

Opis posla:

  • obavljanje kirurških zahvata koji spadaju pod domenu oralne kirugije.

Uvjeti:

  • minimalno tri godine radnog iskustva
  • poželjno je iskustvo rada u velikim sistemima (dentalnim poliklinikama, spec.bolnicama...)

Nudimo:

  • rad u dinamičnom okruženju, dodatne edukacije i tečajevi
  • stalno zaposlenje na puno radno vrijeme, odlična financijska primanja

Ponudu sa životopisom pošaljite nam najkasnije do 31.10.2019. putem Brze prijave.

Dental Centar Ostojić d.o.o.
Resnički put 48, 10 000 Zagreb
dcostojic.hr