Specijalist kontrole zaliha (m/ž)

Mjesto rada:
Omiš
Rok prijave:
10.07.2019.

Studenac je maloprodajni lanac kojeg čini više od 380 marketa i supermarketa unutar četiri dalmatinske županije (Zadarske, Šibensko-kninske, Splitsko-dalmatinske i Dubrovačko-neretvanske) te u Istri. Trgovine se nalaze uglavnom na obali, otocima te Dalmatinskoj zagori.

Tvrtka trenutno zapošljava više od 2800 djelatnika. Svake godine se nalazimo pri vrhu najuspješnijih tvrtki ne samo Dalmacije već i Hrvatske.

Tražimo djelatnika za rad na radnom mjestu:

SPECIJALIST KONTROLE ZALIHA (m/ž)

MJESTA RADA: Omiš

Opis posla

  • upravljanjem lancem opskrbe kako bi se osigurala dostupnost asortimana na razini definiranih ciljeva
  • priprema planova za kvantitativne isporuke distribucijskom centru
  • provjera stanja robe u lancu opskrbe kako bi se osigurala optimalna rotacija i dostupnost
  • upravljanje procesom naručivanja robe u trgovinama i distribucijskom centru
  • KPI izvještaji nadređenom u skladu s definiranim planovima
  • usko surađuje s odjelima maloprodaje, nabave i marketinga kako bi se postigli najbolji mogući rezultati za Društvo
  • predstavljanje kompanije ispred trećih osoba (poslovni partneri, državna tijela i ostali)
  • sudjelovanje u internim projektima prihvaćenima od strane Uprave
  • izvršavanje zadataka direktno dobivenih od strane nadređenog ili člana Uprave
  • rad sukladno najvećim standardima poslovanja

Uvjeti

  • VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja
  • najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u trgovačkoj djelatnosti
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Od kandidata očekujemo

  • vozačka dozvola: B kategorije
  • vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
  • motivaciju i timski rad
  • razvijene analitičke vještine, komunikacijske i pregovaračke vještine
  • visoka razina organiziranosti, odgovornosti, pouzdanosti, preciznosti i točnosti u radu

Što nudimo

  • izazovno i dinamično radno okruženje
  • mogućnost za daljnji profesionalni razvoj

Radni odnos na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme.

Ukoliko želite postati dio našeg tima prijavite se putem linka 'Brza prijava' te priložite zamolbu i životopis, najkasnije do 10.07.2019.