Specijalist digitalnog marketinga (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.05.2021.

POSTANITE DIO NAŠEG USPJEŠNOG TIMA!
Već 20 godina sport je naša strast. Biciklizam, skijanje, trčanje...
Stalan rast, napredak te moderno i odgovorno poslovanje naš su cilj!

Radi povećanja obima poslova tražimo:

Opis poslova:

  • izrada strategije online komunikacije i upravljanje svim online aktivnostima s ciljem ostvarivanja poslovnih ciljeva
  • suradnja s kolegama unutar tvrtke te marketinškim agencijama na svim aktivnostima vezanim za web komunikacije i internet marketing
  • osmišljavanje, provedba i analiza digitalnih marketinških kampanja u suradnji s agencijom
  • istraživanje i analiza potencijala online kanala
  • koordinacija komunikacije na društvenim mrežama
  • postavljanje i upravljanje content marketing projektima
  • planiranje i predlaganje novih ideja vezanih za komunikaciju i promociju proizvoda i usluga putem online kanala sa naglaskom na uključivanje onlinea u sveobuhvatni marketinški miks
  • definiranje i ispunjavanje mjerljivih ciljeva online komunikacije i njihovo provođenje na razini kampanja, kvartala i godine
  • analiza učinkovitosti online kampanja i cjelokupne komunikacije
  • kontinuirano prepoznavanje novih trendova tržišta i potreba potrošača
  • upravljanje digitalnim identitetima kompanije
  • administracija web stranica po potrebi

Uvjeti:

  • kreativnost
  • poznavanje sportske industrije
  • potrebno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • komunikacijske vještine u pisanju i verbalnom izražavanju
  • napredno poznavanje digitalnog marketinga
  • sklonost timskom radu
  • visoki stupanj odgovornosti, inicijative i kreativnosti
  • poznavanje alata za oglašavanje na društvenim mrežama

Što nudimo:

  • rad u ugodnom i dinamičnom okruženju
  • mogućnost stalnog učenja
  • mogućnost napredovanja
  • rad s najmodernijim alatima

Ako se prepoznaješ u navedenim uvjetima, pozivamo te da svoj životopis pošalješ putem 'Brze prijave' do 25.05.2021.