Socijalni radnik - pripravnik u prihvatilištu za beskućnike (m/ž)  HZZ OGLAS

1 dan do isteka
Poslodavac:
CARITAS ZAGREBAČKE NADBISKUPIJE
Mjesto rada:
Sesvete
Rok prijave:
09.05.2024.

Mjesto rada:
SESVETE
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Radno iskustvo:
Traži se pripravnik
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
pripravnik
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: Upoznaje organizaciju rada Caritasa Zagrebačke nadbiskupije ; obavlja uvid u spise predmeta, sudjeluje u radu komisije za prijam i otpust korisnika, sudjeluje u pripremi za prestanak smještaja, odnosno o potrebi primjene nekog drugog oblika zaštite, sastavlja nacrt socijalne anamneze, sudjeluje u izradi individualnog programa rada, upoznaje se s vođenjem evidencije i dokumentacije, sudjeluje u radu s članovima obitelji korisnika, sudjeluje u radu stručnog vijeća, sudjeluje u radu vijeća korisnika, sudjeluje u radu s korisnikom glede prilagođavanja na novu sredinu, sudjeluje u iniciranju postupka za ostvarivanje različitih prava korisnika, kontaktira s nadležnim centrima za socijalnu skrb, sudjeluje u izradi nacrta programa suradnje s drugim subjektima iz lokalne zajednice i sudjeluje u provođenju istoga, sudjeluje u radu sa skupinom korisnika, sudjeluje u izradi plana provođenja slobodnih aktivnosti unutar i izvan ustanove te sudjeluje u provođenju istoga, sudjeluje u izradi programa rada za apliciranje na natječaje, sudjeluje u suradnji s centrom za socijalnu skrb u pronalaženju udomiteljskih obitelji, domova za starije i nemoćne za trajni smještaj beskućnika.

Razina obrazovanja:* VSS/MAG Uvjeti: Završen sveučilišni studij socijalnog rada.

Uz pisanu prijavu na natječaj potrebno je priložiti slijedeće dokumente:

- životopis - dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika), - dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice ili osobne iskaznice), - ERPS (elektronički zapis radno-pravnog statusa) iz baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje - ne starija od 30 dana, - potvrda liječnika o zdravstvenom statusu – ne starija od 30 dana, - uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u čl. 25 st. 1 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 94/13), ne starije od 6 mjeseci.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142985857
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje