Social Media / Community Manager (m/ž) - studentski posao

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.04.2023.

posao.hr već više od 20 godina predstavlja jedan od vodećih portala za zapošljavanje na hrvatskom tržištu. Objavili smo više od 1 000 000 oglasa za slobodna radna mjesta te na taj način povezujemo poslodavce i kandidate. Svaki dan objavimo više od 320 novih oglasa, a našim posjetiteljima nudimo i savjetovanje oko oglašavanja ili pisanja životopisa. Radi jačanja tima, zapošljavamo na poziciji:

Student u marketingu (m/ž)

Opis posla
  • planiranje, osmišljavanje i optimizacija sadržaja za društvene mreže (naglasak na LinkedIn, Instagram i TikTok)
  • odgovaranje na upite i komentare
  • praćenje i analiza analitike pojedine društvene mreže
  • samostalna obrada digitalnih fotografija i videa za objavu
  • priprema i slanje newslettera
  • sudjelovanje u internim marketinškim sastancima
  • povremeno sudjelovanje u organizaciji evenata
  • sudjelovanje u kreiranju i pripremi marketinških promo materijala i kampanja
Od kandidata očekujemo:
  • status studenta i vlastiti studentski ugovor
  • obrazovanje iz područja marketinga
  • poznavanje osnovnih marketinških načela i pravila komunikacije na društvenim medijima
  • poznavanje društvenih mreža i njihovih algoritama (LinkedIn, Instagram, TikTok, Facebook)
  • obavezno znanje rada u nekom od grafičkih programa (Photoshop, Gimp, Canva i sl.)
  • osnovno znanje praćenja Meta statistike i Google Analytics-a
  • razvijene prezentacijske i komunikacijske vještine
  • dobro poznavanje gramatike i poslovne komunikacije
  • odgovorno obavljanje zadataka i timski rad
  • dostupnost minimalno četiri sata dnevno radnim danom, a idealno osam sati
Oglasnik pruža:
  • službeni laptop
  • izvrsnu priliku za stjecanjem novih znanja i vještina
  • plaćene edukacije po dogovoru
  • mogućnost odlaska na relevantne konferencije
  • mentorstvo prilikom uhodavanja
  • hibridni način rada i fleksibilnost
  • odličnu radnu atmosferu i timski duh
  • u početku ćeš raditi putem studentskog ugovora, a kasnije... vidjet ćemo!

Ako si kreativan/na, imaš osnovno znanje iz marketinga i/ili srodnih područja te misliš da tvoje ideje mogu osvježiti društvene mreže, a uz to si student i možeš odgovorno obavljati zadatke na dnevnoj razini, prijavi se na linku i daj nam priliku da te upoznamo!

P.S.: Ne moraš znati raditi apsolutno sve što smo nabrojali. Ako važeš da li se prijaviti na oglas ili ne, prijavi se svejedno pa ćemo vidjeti :) Svakako navedi sva svoja znanja u životopisu.

Nudimo stimulativne uvjete rada u mladom i dinamičnom timu, te mogućnost profesionalnog razvoja.
Ako imate neke vidljive reference ili radove svog dosadašnjeg posla svakako nam pošaljite uz svoju prijavu, no nije uvjet za prijavu.
Ukoliko ste spremni prihvatiti izazove koje nosi ova pozicija pošaljite nam zamolbu sa životopisom putem Brze prijave. Kontaktirati ćemo samo kandidate koji uđu u uži odabir.