Social Media / Community Manager (m/ž) - studentski posao

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.01.2024.

Social Media / Community Manager (m/ž)
- studentski posao

[mjesto rada: Zagreb]

OPIS POSLA:
  • uređivanje i vođenje plaćenih kampanji putem Facebook Boost-a
  • po potrebi uređivanje i vođenje sadržaja na ostalim društvenim mrežama
  • planiranje, osmišljavanje i optimizacija sadržaja za društvene mreže i online medije
  • odgovaranje na upite zaprimljene putem društvenih mreža
  • mogućnost samostalne obrade digitalnih fotografija za objavu
  • priprema blog članaka i komunikacija s vanjskim piscima
  • sudjelovanje u internim marketinškim sastancima / sastancima s vanjskim suradnicima
  • sudjelovanje u kreiranju i pripremi ostalih promotivnih/marketinških aktivnosti

OD KANDIDATA OČEKUJEMO:
  • status studenta i vlastiti studentski ugovor
  • poznavanje osnovnih pravila komunikacije na društvenim medijima
  • znanje rada u Meta Business Suite (poželjno i znanje rada na LinkedInu)
  • obavezno znanje rada u nekom od grafičkih programa (Photoshop, Gimp, Canva i sl.)
  • osnovno znanje praćenja Meta statistike i Google Analytics-a
  • razvijene prezentacijske i komunikacijske vještine
  • odgovornost za zapisivanje i ispunjavanje zadataka na tjednoj razini
  • dostupnost minimalno četiri sata dnevno radnim danom, a idealno osam sati

OGLASNIK PRUŽA:
  • izvrsnu priliku za stjecanjem novih znanja i vještina
  • plaćene edukacije po dogovoru
  • mogućnost odlaska na relevantne konferencije
  • mentorstvo prilikom uhodavanja
  • hibridni način rada i fleksibilnost
  • odličnu radnu atmosferu i timski duh
  • u početku ćeš raditi putem studentskog ugovora, a kasnije... vidjet ćemo!

P.S.: Ne moraš znati raditi apsolutno sve što smo nabrojali. Ako važeš da li se prijaviti na oglas ili ne, prijavi se svejedno pa ćemo vidjeti :) Svakako navedi sva svoja znanja u životopisu.

Nudimo stimulativne uvjete rada u mladom i dinamičnom timu, te mogućnost profesionalnog razvoja.

Ako imate neke vidljive reference ili radove svog dosadašnjeg posla svakako nam pošaljite uz svoju prijavu, no nije uvjet za prijavu.

Ukoliko ste spremni prihvatiti izazove koje nosi ova pozicija pošaljite nam zamolbu sa životopisom putem Brze prijave. Kontaktirati ćemo samo kandidate koji uđu u uži odabir.