Sobar / Sobarica

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Posao sobarice nije nimalo lak, ali može biti itekako biti zanimljiv i dinamičan. Uživate u obavljanju poslova čišćenja, pedatni ste i sistematični, ne volite prašinu na podu i mrlje na prozorskim staklima ili volite pak zaplesati sa usisivačem.

Na hotelskim hodnicima upoznati ćete mnogo novih ljudi i steći neka nova prijateljstva, možda čak i pomoći nekome , pružiti utjehu i nasmijati se.

Postanite dio našeg veselog i nasmijanog hotelskog osoblja, čekamo baš Vas!

Sobar/Sobarica (m/ž ) – više izvršitelja
Hotel Admiral, Zagreb, Rudeška cesta 140

Opis posla :
• čišćenje soba i briga o urednosti soba i apartmana
• pomoć u vešeraju
• povremeno održavanje prostora oko objekta

Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• stalna i stimulativna primanja
• rad 40 sati tjedno – uredno radno vrijeme u prvoj smjeni
• 2 slobodna dana u svakom tjednu
• plaća 5.000,00 kn neto plus prijevoz 360,00 kn
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti :
• komunikativnost
• urednost
• sklonost timskom radu
• pravovremeno izvršavanje povjerenih zadataka
• iskustvo u vešeraju je prednost

Stručna sprema: NKV, KV, Srednja stručna sprema
Jezici: engleski jezik (prednost, nije uvjet)

Za sve više informacija možete se javiti na 091 4822 424 Odjel za ljudske potencije ili na e mail [email protected]