Ovaj oglas je istekao 30.05.2025. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Trenutno aktivne oglase pogledajte na www.posao.hr.
Slastičar/ka - cookie maker HZZ OGLAS
Nagrade i certifikati
O poslu
Srednja škola 4 godine
Tražimo osobu koja: • Voli kekse i voli ih raditi — točka. • Ima oko za detalje i voli se igrati s dekoracijom. • Zna što znači čistoća i preciznost u kuhinji. • Poštuje recept, ali zna predložiti poboljšanje kad osjeti prostor. • Rado surađuje, ne bježi od dogovora i voli kad sve "klizi kako treba". • Bonus I prednost: zna što je HACCP I drži se pravila. • Poštuje rokove, voli red i zna da preciznost čini razliku. • Snalazi se u dinamičnoj atmosferi– kad ima više narudžbi, ti ne paničariš. • Zna osnove engleskog jezika.
Što ćeš raditi: • Peći kekse po recepturi brenda • Ukrašavati ih tako da bi i Instagram bio ponosan • Paziti na red, čistoću i organizaciju radnog prostora • Sudjelovati u pakiranju, slaganju narudžbi i finim doradama • Ponekad reći: "Hej, imam ideju za novi okus." (i da, mi to slušamo)
Što nudimo: • Sigurno okruženje za učenje i usavršavanje • Topli obrok • Prijava na puno radno vrijeme • Mogućnost ugovora na neodređeno (prvi ugovor je na određeno) • Konkurentnu plaću • Plaćeni probni rad • Kekse. Dobre kekse. (Nećeš ih sve pojesti, ali možeš probati.) • Prostor da ostaviš svoj trag — vizualni, okusni, kreativni
Ako ti ovo zvuči kao "ma to sam ja", pošalji nam par rečenica o sebi, iskustvo (ako ga imaš), i ako želiš – fotku keksića koje si radila/o (nije uvjet, ali volimo vidjeti strast).

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2025, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.