Skladištarka / Skladištar

Mjesto rada:
Rijeka - Marinići
Rok prijave:
20.08.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- zaprimanje i otprema robe u i sa skladišta
- deklariranje robe i odlaganje na za to određene pozicije u skladištu
- održavanje urednosti skladišta
- sudjelovanje u inventuri skladišta
- administrativni poslovi vezani uz prijem, otpremu i praćenje količine zaliha robe
- praćenje stanja robe
- rješavanje reklamacija i povrata robe
- profesionalno savjetovanje kupaca
- rad na računalu
- obavljanje drugih poslova i zadataka po nalogu nadređenih, a koji su u prirodi posla radnog mjesta

Posebne pogodnosti:
Kao tvrtka sa dugogodišnjim iskustvom u prodaji nudimo rad u iskusnom, profesionalnom i uređenom timu. Nudimo mogućnost osobnog poslovnog razvoja i napredovanja. Rad u našem timu podrazumijeva stručno početno mentorstvo, kolegijalnost cijelog tima, organiziranost i usmjerenost na visoku razinu profesionalnosti. Zajamčena su sigurna primanja uz pripadajuće dodatke i nagrade, a uz to nudimo i mogućnost stalnog zaposlenja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

- minimalno 3 godine radnog iskustva na poslovima skladištenja/logistike što podrazumijeva poznavanje skladišne dokumentacije
- prednost kandidatima sa iskustvom u radu sa materijalima za grijanje, hlađenje i ventilaciju prostora
- potrebno je dobro poznavanje rada na računalu (prednost kandidatima sa iskustvom u radu u 4D Wand
programu)
- prednost imaju kandidati sa položenim ispitom za upravljanje viličarom, ali to nije uvjet

Tražimo marljivog kandidata sa izraženim organizacijskim vještinama. Kvalifikacije koje treba imati idealan kandidat su: stručnost, odgovornost, točnost i pouzdanost, te sklonost timskom radu. Ako smo opisali upravo Vas i vaše kvalifikacije ili ono što tek želite postići, javite nam se i što prije se pridružite našem timu.
S nestrpljenjem Vas očekujemo!

Prijave i životopise slati putem linka za prijavu ili na mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine