Skladištar rublja (m/ž)

Mjesto rada:
Mali Lošinj
Rok prijave:
08.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
• u aplikativnom sustavu za rad uredno evidentira izvršenje postavljenih zadataka
• vodi evidenciju zaprimanja i kontrole čistog rublja iz praonice te izdavanje rublja djelatnicima odjela domaćinstva
• vodi evidenciju zaprimanja i kontrole prljavog rublja od djelatnika te priprema otpreme za praonicu
• vodi računa o isteku roka trajanja hotelske kozmetike kao i sredstva za čišćenje
• održava čistoću i urednost skladišnih prostora
• obavlja i druge poslove po nalogu direktno nadređenih
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• stručna sprema: SSS
• poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
• poželjno radno iskustvo u hotelima visoke kategoriije
• prednost poznavanje engleskog jezika
• spremnost na korištenje aplikacije za praćenje rada i uspješnosti

Vještine:
• diskretnost u radu
• razvijene organizacijske vještine i temeljitost u radu, marljivost, pouzdanost
• izuzetna posvećenost održavanju higijene i kvalitete objekata
• usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
• visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
• sklonost timskom radu
• brzina, spretnost
• sposobnost rada u stresnim okolnostima
• komunikativnost

Nudimo Vam:
• posao u inovativnom i poticajnom okruženju
• smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
• osigurana radna odjeća i obuća
• inozemnim zaposlenicima osiguravamo i snosimo troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te prijave privremenog boravka
• stimulativna primanja
• na osnovnu plaću obračunava se minuli rad (staž u Hrvatskoj) te svi dodaci na plaću; rad nedjeljom blagdanom, dvokratni rad, noćni rad
• stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
• edukacije i mogućnost napredovanja
• produžetak Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i evv. ostvarene dane godišnjeg odmora
• naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski