Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
14.08.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla
• zaprimanje i otpremanje robe
• slaganje robe prema nalogu za isporuku, priprema paleta za transport
• opremanje robe skladišnim etiketama
• priprema otpremnica
• sudjelovanje u inventuri
• upravljanje skladišnim prostorom, održavanje reda i urednosti
• koordinacija s voditeljem skladišta i drugim odjelima
• izvršavanje ostalih poslova prema nalogu neposredno nadređenog

Početak rada odmah.
Posebne pogodnosti:
Uvjeti rada:
• ugovor na neodređeno
• mogućnost edukacije i usavršavanja u skladišnim operacijama
• stabilna, sigurna i stimulativna primanja, božićnica, uskrsnica, regres, dar za dijete, plaćeni prekovremeni, naknada za topli obrok ili topli obrok
• timski rad u ugodnoj okolini, čistom skladištu farmaceutskih proizvoda i kozmetike
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• SSS
• poznavanje rada na računalu - Office
• iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• vozačka dozvola B kategorije
• visoki stupanj odgovornosti
• odgovornost i organiziranost, predanost zadacima i vremenskim rokovima
• samostalnost
• timski rad

Prednost:
• dozvola za upravljanje viličarom - prednost
• poznavanje engleskog jezika - prednost
• poznavanje rada na računalu - Office - prednost
• poznavanje rada u Diglasu - prednost

Prijavite se putem e-mail adrese [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro