Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo najkreativnija ekipa u Hrvatskoj (a i šire) za organizaciju promocija, evenata, proslava i konferencija. Naš je posao pomicati granice mogućeg kako bismo pružali jedinstvena iskustva, stvarali nezaboravne doživljaje i pokretali najbolje emocije.

Svojim klijentima nudimo podršku u kompletnoj organizaciji i realizaciji evenata, od tehničke podrške u području rasvjete, ozvučenja i videa te osmišljavanja i stvaranja scenografskih rješenja do kompletne logističke podrške koja uključuje skladištenje, transport, manipulaciju i distribuciju robe i opreme za evente.

Uz nas je sve moguće. S ponosom možemo reći da iza nas stoji velik broj uspješno organiziranih konferencija, koncerata i festivala, kao što su Ultra Europe festival, LEAP Summit i WinDays konferencija.

U Promo logistici trudimo se dobro brinuti o našim klijentima i o našim zaposlenicima pa zbog povećane količine posla tražimo novog kolegu ili kolegicu za radno mjesto

Ako…

• voliš raditi
• voliš se kretati
• voliš kombinacije, muving, događanja i dogovaranja
• vjeruješ da je dobro složeno skladište jedan od temelja za realizaciju najboljih evenata
• voliš raditi u dobroj ekipi koja si rado uskače i pomaže
• želiš jedinstven posao koji se pamti

dođi i pridruži nam se!

Tvoji glavni radni zadaci bit će:

• nadzor i sudjelovanje u otpremanju, zaprimanju i skladištenju event i rental opreme u skladištu
• priprema opreme za evente prema nalozima i popisu
• sudjelovanje u utovaru opreme u vozila i u istovaru u skladištu
• upis stanja i statusa opreme u softver i briga da su upisani podaci pravovremeni i točni
• označavanje event i rental opreme, vođenje evidencije i praćenje zaliha u skladištu
• provjera stanja opreme kod povrata, utvrđivanje eventualnih oštećenja i prijavljivanje kvarova
• sudjelovanje u pospremanju, čišćenju i organiziranju skladišta
• ispunjavanje evidencija i vođenje propisane dokumentacije
Posebne pogodnosti:
Što ti nudimo?
Osim svih super stvari koje su već navedene u oglasu, kod nas možeš očekivati i da ćeš:
• učiti i raditi s vrhunskom opremom i najboljim stručnjacima u event industriji
• imati redovita i stimulativna primanja kao i mogućnost dodatne zarade
• dobiti službeni mobitel, plaćene troškove mobilne mreže te kvalitetnu opremu za rad (odjeću, obuću, alat i drugu opremu)
• imati kuhani obrok svaki dan kad si u firmi
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti koje moraš ispunjavati:
• imati zdravstvenu sposobnost za obavljanje poslova skladištara
• moći samostalno podizati i nositi teže terete (cca. 25 kg za muškarce i 15 kg za žene)
• biti radišna osoba i imati osjećaj odgovornosti prema opremi, kolegama, firmi i klijentima
• poštivati vrijeme, prostor i dogovore
• preferirati timski rad

Tvoji dodatni plusevi i prednosti mogu biti:
• prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• dozvola i iskustvo upravljanja viličarom
• osnovno znanje rada na računalu i snalaženje u aplikacijama (mail, internet, WhatsApp, skladišni softver i dr.)

Ako ti od svega ovoga srce jače lupa, prijavi nam se!
Pošalji nam svoje motivacijsko pismo i životopis putem 'Brze prijave' ili na [email protected].