Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Matulji
Rok prijave:
04.06.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog proširenja obima posla u potrazi smo za:

SKLADIŠTAR (M/Ž)

Mjesto rada: ADRIATECH d.o.o. Trtni 70, Matulji

Naš idealni kandidat ima važeću vozačku dozvolu B kategorije. Poželjno je određeno radno iskustvo rada na viličaru (prednost, ali nije uvjet).

Dužnosti:
• utovar, istovar i razvrstavanje robe
• kontrola i lijepljenje deklaracija i ostale dokumentacije uz robu
• kontrola ispravnosti pakiranja
• po uputama voditelja skladišta obavljanje i drugih pomoćno-fizičkih poslova

Uvjeti rada:
• rad u jednoj smjeni od ponedjeljka do petka (7.30-16)
• svaka druga subota subota radna (7.30-12.30) (dodatno plaćeno)
• rad u stabilnoj kompaniji
• ugodna radna okolina
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• mogućnost napredovanja i stalnog radnog odnosa nakon probnog roka na određeno.
• adekvatna i redovita primanja
• naknada za prijevoz
• naknada za marendu
• nema smještaja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Zahtjevi:
• dobra fizička sprema
• marljivost, odgovornost i motiviranost
• samostalnost u radu

Zamolbu sa životopisom poslati putem linka za Brzu prijavu.
Vozačka dozvola:
B