Skladištar / Dostavljač (m/ž)

Mjesto rada:
Dalmacija
Rok prijave:
18.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Lareto grupa d.o.o. iz Zagreba traži više skladištara/dostavljača za rad u Dalmaciji.

Kao rezultat višegodišnjeg rada u svim segmentima ugostiteljstva danas tvrtka zastupa nekoliko brandova cjenjenih u gastro krugovima. I dalje ulažemo u proizvodnju i preradu visoko kvalitetnih namirnica koji osim što su prisutni u mnogim restoranima i hotelima u Hrvatskoj svakodnevno se nađu i na jelovnicima nekih europskih restorana.

OPIS POSLA
◦ Dostava robe kupcima.
◦ Samostalno obavljanje skladišnih poslova po nalozima i zaduženjima (zaprimanje, izdavanje i skladištenje robe, slaganje i pakiranje proizvoda za isporuku)
◦ Izvršavanje svih poslova prilikom utovara i istovara u skladištu, ručno ili pomoću sredstava za rad
◦ Utovar i dostava robe.
◦ Vođenje brige o proizvodima, rokovima trajanja, sigurno skladištenje.
◦ Vođenje robne dokumentacije.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:

UVIJETI
• Minimalno SSS.
• Poznavanje MS Office aplikacija.
• Vozačka dozvola B kategorije / obavezno.
• Nekažnjavan prema važećim zakonima Republike Hrvatske
• Iskustvo rada skladišne organizacije i logistike.

Buduće članove našeg tima očekuje rad u poticajnoj, dinamičnoj te ugodnoj radnoj okolini. Ponude će biti razmatrane u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji udovoljavaju traženim uvjetima.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro