Skladišni administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
24.02.2024.
Plaća:
od 1 000 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
RADIN d.o.o. veletrgovac papirom i grafičkim repromaterijalima, industrijskom ambalažom, industrijskim kemikalijama i kozmetičkim sirovinama.
Poduzeće tradicionalnih vrijednosti, mladenačkog entuzijazma, visokog profesionalizma sa optimističnom vizijom budućnosti. Tradicija i kvaliteta koje traju već više od 75 godina.

Za proširenje našeg tima tražimo motiviranu osobu za poziciju: skladišni administrator

Opis poslova:
• izrađuje dokumente o ulazu i izlazu robe
• kontrolira ispravnost izlazne/ulazne dokumentacije s izlaznom/ulaznom robom
• zaprima i izdaje robu prema nalogu skladištu
• priprema robu za isporuku prema nalogu
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
Početak rada u novom radnom okruženju može biti izazovno. Kako bi usvajanje potrebnih znanja i vještina za obavljanje radnih zadataka prošlo glatko, kroz cijeli proces će te voditi mentor.

Ugovor se sklapa na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci.

Od nas možeš očekivati: minimalno 1000 eura primanja, dodatno zdravstveno osiguranje, božićnicu, regres, dar za dijete, dar u naravi, ugodno i profesionalno okruženje uz mogućnost razvoja i napredovanja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• srednja stručna sprema
• vrlo dobro poznavanje MS Office paketa
• sposobnost rada u timu i samostalno
• poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Prednost:
• iskustvo rada sa skladišnom dokumentacijom
• položen ispit za vozača viličara
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola