Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 13.04.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Trenutno aktivne oglase pogledajte na www.posao.hr.

Sistemski administrator (m/ž)

Oglas je istekao
Poslodavac:
Kategorija:
Mjesto rada:
Ljubljana, Slovenija
Rok prijave:
13.04.2021.

CADCAM Lab je član CADCAM Group in je že 20 let eden izmed vodilnih ponudnikov PLM (Product Lifecycle Management) programskih rešitev ter zanesljiv partner pri razvoju izdelkov in digitalni transformaciji.

Temelji poslovanja so vodilna orodja za zagotavljanje digitalne kontinuitete skozi celoten proces ustvarjanja dodane vrednosti za razvojna in proizvodna podjetja. Poudarek je na transformaciji in optimizaciji razvojnih in proizvodnih procesov ter svetovanje in implementacija »state-of-the-art« digitalnih rešitev.

Ekipa visoko izobraženih inženirjev nudi celovito ponudbo, vse od raziskave trga prodaje, implementacije, pa do izobraževanja in tehnične podpore.

Z neutrudnim ustvarjanjem dodane vrednosti, znanjem, izkušnjami in inovativnimi rešitvami podjetje raste s svojimi uporabniki kot zanesljiv in dolgoročen partner.

Se vidite kot del naše ekipe? Vse kandidate ustreznega profila vabimo, da še danes oddate prošnjo!

Pridružite se ekipi v Sloveniji! V ekipo vabimo motiviranega sodelavca/sodelavko, ki si želi pridobiti nova znanja in vidi izzive kot priložnost. Želite biti del našega kolektiva? Oddajte prijavo še danes!

V podjetju CADCAM Lab nudimo zaposlitev za delovno mesto:

Kraj zaposlitve: Ljubljana, Slovenija

OPIS DELOVNEGA MESTA:

    Sistemski administrator bo delal tako v lokalnem kot mednarodnem okolju, njegove naloge pa bodo obsegale:

  • IT sistemska in aplikativna administracija v globalnem hibridnem okolju (lokalno in v oblaku),
  • zagotavljanje vzdrževanja in nemotenega delovanja aplikacij,
  • opravljanje operativnih nalog vključno z zagotavljanjem podpore uporabnikom (prvi in drugi nivo podpore) ter zagotavljanjem operativnosti servisov v skladu s časovnimi roki,
  • instalacija in konfiguracija mrežne opreme (aktivne in pasivne),
  • sistemska administracija Microsoft strežniškega okolja,
  • administracija uporabniških aplikacij kot so Office,
  • pomoč in podpora uporabnikom,
  • podpora projektom.

KAJ PRIČAKUJEMO OD KANDIDATA?

    Idealen kandidat je motiviran, zanesljiv, natančen in zna postavljati prioritete tudi, ko vodja ni neposredno prisoten. Je sposoben neodvisnega dela a hkrati zna delovati v ekipi v razvijajočem in spreminjajočem se okolju. Zna nuditi strokovno podporo uporabnikom, tako neposredno kot oddaljeno.

    Od kandidata pričakujemo:

  • ustrezno višješolsko izobrazbo s področja informatike oziroma računalništva,
  • najmanj dve leti delovnih izkušenj z Microsoft tehnologijami (back-end in front-end) in izkušnje z delom v mednarodnem okolju,
  • Microsoftovi certifikati na relevantnih področjih predstavljajo prednost,
  • izkušnje z bazami podatkov,
  • aktivno znanje angleškega in hrvaškega jezika,
  • proaktivnost, natančnost in veselje do timskega dela,
  • ciljno naravnanost, zavedanje o pomembnosti kakovostno in natančno opravljenega dela,
  • vozniški izpit B kategorije.

KAJ NUDIMO:

  • Nudimo zaposlitev za nedoločen čas s trimesečno poskusno dobo, urejeno delovno okolje, strokovna izobraževanja v tujini s pridobitvijo mednarodnih certifikatov, stimulativen osebni dohodek ter zanimivo in dinamično delo v mednarodnem okolju.