Sistem administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.01.2022.

Oglasnik d.o.o. je osnovan 1989. godine kao prva privatna novina, ne samo na našim prostorima, nego i na prostoru cijele Istočne Europe. Trideset i tri godine nakon osnivanja, papirnato izdanje Oglasnika i dalje izlazi svaki petak s više od 22000 oglasa u svakom broju.

Pored tiskanog izdanja Oglasnika, tijekom godina smo poslovanje proširili u digitalnu sferu, pa danas vodimo nekoliko uspješnih portala, oglasnik.hr, posao.hr i auti.hr...

Naši stručni, motivirani i talentirani zaposlenici svakodnevno rade na poboljšanju naših usluga i povećanju zadovoljstva naših korisnika. Pridruži nam se i postani dio uspješnog tima.

Zagreb

Opis radnog mjesta:
  • održavanje i nadzor servera i opreme
  • održavanje radnih stanica
  • održavanje mrežne opreme i printera
  • podrška odjelu razvoja, CI/CD automatizacija

Od kandidata očekujemo:
  • minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje rada Windows i Linux operacijskih sustava
  • administracija MySQL baza podataka
  • poznavanje AWS i Google Cloud
  • poznavanje Gitlab CI/CD pipelines
  • poželjno poznavanje Kubernetes i Docker sustava
  • srednja stručna sprema informatičkog, tehničkog ili sličnog smjera
  • osnovno poznavanje engleskog jezikavozačka dozvola B kategorije – poželjno, nije uvjet