Sistem administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Umag
Rok prijave:
04.02.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Istarska kreditna banka Umag d.d. banka je s dugogodišnjom tradicijom i ambicioznim planovima za daljnji razvoj. Svjesni da je kvaliteta stručnog osoblja glavni izvor promjena i napretka, ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite i postanete sastavni dio našeg tima u Sektoru informatičkih tehnologija.

Natječaj za radno mjesto:
Sistem administrator (m/ž) u Sektoru informatičkih tehnologija - 1 izvršitelj/izvršiteljica

Opis posla:

- instalacija, administracija i održavanje LAN i WAN mrežne infrastrukture Banke
- administriranje virtualne informatičke infrastrukture (VMware, Windows, Linux)
- sudjelovanje u realizaciji uspostave novih računalno-poslužiteljskih te mrežnih sustava i tehnologija
- provođenje unaprijed definiranih procedura i postupaka u području podatkovnih mreža i poslužiteljske infrastrukture, te informacijske sigurnosti
- administracija centraliziranog back-up sustava
- aktivno sudjelovanje u IT support desk aktivnostima
- sudjelovanje u izradi projekata i samostalna izrada pojedinih dijelova projekata
- izrada interne dokumentacije za procedure instalacije, održavanja, te administracije računalno poslužiteljskih i mrežnih sustava
- praćenje ispravnosti rada mrežne i računalno-poslužiteljske infrastrukture kroz alate za nadzor
- vođenje evidencije IT imovine / vođenje IT dokumentacije
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- radni odnos na neodređeno vrijeme s probnim rokom ili na određeno vrijeme od 12 mjeseci uz mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme
- mjesto rada u Umagu
- raznovrstan rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
- kontinuirano stjecanje novih znanja i priliku za osobni rast i razvoj
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS, odnosno akademski naziv sveučilišni ili stručni prvostupnik ili VSS, odnosno akademski naziv magistar struke informatičkog usmjerenja
- dobro poznavanje mrežnih topologija sa fokusom na Cisco i Fortinet tehnologije
- dobro poznavanje operacijskih sustava Windows i Linux
- najmanje 3 godine radnog iskustva na poslovima administracije IT sustava ili sličnim poslovima
- znanje engleskog jezika
- odgovornost i savjesnost, spremnost na suradnju u timu, spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
- poželjno je znanje iz sljedećih područja: virtualizacija na platformi VMware (ili drugoj), Apache Tomcat, Java (administracija)
- poželjno je posjedovanje stručnih certifikata iz područja administracije računalnih mreža

Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti:
- popunjen i potpisan upitnik za kandidata za zapošljavanje koji se nalazi na linku: http://www.ikb.hr/hr/zaposljavanje
- životopis
- dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe/diplome)

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

Prijave zainteresiranih kandidata s potrebnom dokumentacijom zaprimaju se zaključno s danom 04.02.2019. godine putem linka za prijavu ili poštom na adresu: Istarska kreditna banka Umag d.d., 52470 Umag, Ernesta Miloša 1, s naznakom “Za natječaj”.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski (napredno)
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine