Sistem administrator (m/ž) - studentski posao

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.06.2019.

Oglasnik d.o.o. putem svojih tiskanih izdanja i internetskih stranica osigurava najbrži i najlakši put do potencijalnih kupaca. 30 godina iskustva u medijskom oglašavanju te zadovoljstvo partnera i vjernih korisnika jamstvo su naše kvalitete i pouzdanosti.

Sistem administrator (m/ž)

studentski posao - Zagreb

OPIS RADNOG MJESTA:
  • podrška djelatnicima pri korištenju informatičke opreme
  • opremanje radnog mjesta IT opremom i programima definiranim internim standardom
  • instalacija/administracija održavanja računala, poslužitelja i mrežne infrastrukture
  • omogućavanje djelanicima nesmetano korištenje IT opreme i aplikacija
  • dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova
  • otpremanje i briga o servisiranju IT opreme
  • upravljanje inventarom IT opreme
  • analiza i sudjelovanje u aktivnostima otklanjanja problema u radu IT sustava/aplikacija
  • sudjelovanje u realizaciji novih računalno poslužiteljski mrežnih sustava i tehnologija
  • po potrebi obavljanje i drugih srodnih poslova po nalogu nadređenih

UVJETI I VJEŠTINE:
  • status redovnog studenta (fakultet tehničkog ili informatičkog smjera)
  • poznavanje engleskog jezika
  • orijentiranost prema timskom radu
  • samoinicijativnost i komunikativnost

NUDIMO TI:
  • priliku da stekneš nova znanja
  • usavršavanje vještina i stjecanje novih znanja uz mogućnost napredovanja
  • priliku da budeš okružen/a veselim, vrijednim i pozitivnim kolegama
  • besplatne kave u izobilju 😃
  • u početku ćeš raditi putem studentskog ugovora, a kasnije... vidjet ćemo! 😉

Ukoliko ste spremni prihvatiti izazove koje nosi ova pozicija pošaljite nam zamolbu sa životopisom do 15.06.2019. donjom Brzom prijavom.

Kontaktirati ćemo samo kandidate koji uđu u uži odabir.