Servisni tehničar / inženjer (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
elumatec je svjetski lider u proizvodnji strojeva za preradu aluminijskih, PVC i čeličnih profila sa sjedištem u Njemačkoj. Uz opsežan asortiman proizvoda, tvrtka pokriva cijeli niz korisnika, od malih tvrtki do industrijskih profila. Tvrtka je utemeljena 1928. godine, sa sjedištem u Mühlackeru u Njemačkoj te ima podružnice i predstavništva u više od 50 zemalja širom svijeta, s više od 700 zaposlenika.

Servisni tehničar / inženjer (m/ž) za hrvatsko i slovensko tržište

1 (jedan) izvršilac

Opis poslova:
• Servisiranje strojeva i opreme iz proizvodnog asortimana
• Instalacija, naknadna ugradnja i puštanje u rad strojeva / sustava, kao i obuka radnika za rad na strojevima
• Praćenje potrebe klijenata i servis opreme na lokaciji poduzeća te kod partnera
• Obavljanje ostalih poslova prema nalogu poslodavca
• Tehničko savjetovanje i konzultacija s kupcima oko poboljšanja procesa proizvodnje
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Samostalan rad u motivirajućem okruženju iskusnog poduzeća
• Sigurno mjesto s dugoročnom perspektivom
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS/VŠS/SSS tehničkog usmjerenja: elektronika / mehatronika / elektrotehnika; po mogućnosti s profesionalnim iskustvom
• dobro znanje engleskog jezika ili njemačkog jezika (prednost njemački jezik)
• poznavanje rada na računalu (Microsoft Offfice – Word, Excel), mrežni sistemi, operativni sistemi
• vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
• poželjno radno iskustvo na poslovima iz struke
• pouzdana, odgovorna i samoinicijativna osoba
• sposobnost za rad u internacionalnom okruženju
• spremnost na putovanja

CV na hrvatskom i na engleskom/njemačkom jeziku pošaljite putem donjeg linka Brze prijave.

Radujemo se vašim prijavama!

Napomena: Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro