Servisni tehničar - serviser bijele tehnike (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.11.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BT servis je ovlašteni ekskluzivni servisni partner za Bosch, Siemens, Neff, Zelmer, Thermador, Balay, Profilo, Constructa, Pitsos, Coldex kućanske uređaje.

Servis uređaja vršimo na kućnoj adresi, na području grada Zagreba, Zagrebačke županije, Karlovačke županije i Sisačko-Moslavačke županije.

BT servis je s početkom 2020. godine postao ekskluzivni Bosch servis za RH.

Bratom servis d.o.o., ekskluzivni Bosch servis, zapošljava servisera (m/ž) kućanskih aparata.

Poslovnica je u Novom Zagrebu, Veliko Polje.

Traži se više djelatnika (m/ž).

Plaća: 1.000,00 – 1.500,00 € neto (ovisno o znanju i radnom iskustvu)
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- uskrsnica
- božićnica
- fleksibilno radno vrijeme
- službeni mobitel
- službeno vozilo
- neradni vikendi
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- prednost imaju osobe sa iskustvom na istim ili sličnim poslovima od minimalno 6 mjeseci
- obavezna vozačka dozvola B kategorije

Prijavite se telefonski: +385 91 603 3455 ili putem donje Brze prijave.

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B