Servisni tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
cijela Hrvatska
Rok prijave:
31.01.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Jedan od vodećih proizvođača i dobavljača sustava za grijanje i klimatizaciju traži novog člana tima! Odlično baratate s mehanikom ili elektrotehnikom, žudite za novim poslovnim izazovima ili napretkom u karijeri? Uđite u svijet tehnološki naprednih HVAC sustava, koji štite okoliš s najvećom učinkovitošću. Hoval je prepoznat diljem svijeta po švicarskoj kvaliteti, cjelovitim i pouzdanim rješenjima za bilo koji tip građevine te multinacionalnom radnom okruženju koje njeguje obiteljsku korporativnu kulturu. Provjerite uvjete natječaja i javite nam se!

Tražimo ključnu osobu za servisnu podršku koja bi bila odgovorna za pravilno puštanje u pogon, rad i servisiranje suvremenih HVAC rješenja. Rad je na neodređeno vrijeme.

• Rad u Hrvatskoj, uz edukaciju i povremene sastanke u inozemstvu;
• Izvođenje servisnih radova na Hovalovim plinskim kotlovima, dizalicama topline i klimatizacijskim jedinicama;
• Puštanje u pogon Hovalove opreme;
• Redovito održavanje i provođenje Hovalovih servisnih inspekcija;
• Izvođenje hitnih intervencija i obavljanje poslova s posebnim uvjetima rada (rad na visini, s plinom, strujom, tlačnom opremom i slično);
• Organizacija rada i poslovanja s Hovalovim klijentima;
• Upravljanje servisnim modulom u SAP-u;
• Uska suradnja s vanjskim servisnim partnerima;
• Nadzor i podrška prilikom puštanja u pogon Hovalove opreme.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Intenzivnu i redovnu obuku iz područja grijanja i klimatizacije;
• Stalni radni odnos uz mogućnost profesionalnog i osobnog napredovanja;
• Rad u stabilnoj i renomiranoj multinacionalnoj kompaniji s više od 70 godina iskustva;
• Suradnju i učenje od međunarodnih Hovalovih stručnjaka;
• Redovitu i motivirajuću plaću uz mogućnost dodatnih bonusa
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

• Minimalna stručna sprema SSS (struka elektrotehnika i/ili strojarstvo);
• Poželjno do 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
• Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
• Vrlo dobro/Odlično poznavanje engleskog jezika (znanje njemačkog jezika dodatni je plus);
• Visok stupanj samostalnosti i odgovornosti u izvršavanju posla;
• Fleksibilnost i spremnost na kontinuirano učenje te odlazak na službena putovanja;
• Sposobnost organizacije i timskog rada;
• Svjedodžba o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova s posebnim uvjetima rada (rad s plinom, strujom, tlačnom opremom, rad na visinama i slično);
• Posjedovanje tehničkih certifikata i/ili uvjerenja o osposobljavanju za rad na različitim instalacijama (elektro, plinskim, ventilacijskim, toplinskim i slično) smatra se velikom prednošću;

Mjesto rada: Hrvatska (sjedište u Zagrebu)

Pozivamo sve zainteresirane da pošalju CV i motivacijsko pismo na e-mail adresu [email protected] s naznakom "Posao: Servisni tehničar".

Kreirajmo zajedno bolju i zeleniju budućnost.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
pet godina