Servisni savjetnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.08.2022.
Plaća:
929 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis radno mjesta:
- Prijem vozila na servis
- Izrada i izdavanje ponuda i računa za dijelove i popravak vozila
- Komunikacija s kupcima – osobno i telefonom
- Pregled obavljenih radova prije isporuke
- Postizanje zadanih planova
- Odlazak na probne vožnje
- Vođenje evidencije kontakata
- Poštivanje procedura i standarda tvrtke
- Dinamičan posao u uspješnom koletivu
- provođenje garancijskih zahtjeva
- Mogućnost stjecanja novih znanja
- Briga o dokumentaciji
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Prednost radno iskustvo u takvim ili sličnim poslovima
- Prednost znanje u mehaničkarskim/električarskim radovima
- Minimalno srednja stručna sprema
- Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
- Komunikativnost i sposobnost razumijevanja potreba i specifičnih zahtjeva klijenata
- Profesionalnost u ophođenju s klijentima
- Poznavanje programskog paketa MS Office
- Znanje engleskog jezika

Prijavu molim dostaviti osobno, putem maila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro