Serviser ugostiteljske / praoničke opreme (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka smo koja se bavi projektiranjem, prodajom, montažom i održavanjem profesionalnih kuhinja i praonica rublja. Poslujemo već više od 20 godina i zastupnici smo renomiranih proizvođača ugostiteljske i praoničke opreme među kojima su Hobart, Olis, Modular, Tecnoinox, Lavamac, Primus, Imesa i Ecolab. Tražimo sposobne i komunikativne osobe koje bi postale dio našeg tima.

Opis posla:
- servis i održavanje profesionalne ugostiteljske i/ili opreme za praonice rublja
- detekcija kvara, popravci, uklanjanje smetnji
- prezentacija strojeva i popratne opreme kupcima
- dostava opreme i materijala uz korištenje službenog dostavnog vozila
- komunikacija, marketing te edukacija kupaca i korisnika
- povremeni terenski rad (90% posla vezano je za Zagreb i okolicu)
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- pozitivno radno okruženje s naglaskom na uvažavanje obostrano poštenog i korektnog odnosa u firmi
- fleksibilno radno vrijeme
- službeni mobitel
- mogućnost napredovanja i povećanja plaće ovisno o iskazanom znanju i napredovanju u učenju novih znanja
- dodatna edukacija i usavršavanje kroz tvorničke seminare proizvođača opreme koje zastupamo
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Tražimo osobu (m/ž) koja je osposobljena i vješta za svladavanje poslova montaže i servisiranja, otkrivanje i otklanjanje kvarova ugostiteljske i/ili praoničke opreme poput perilica suđa, perilica i sušilica rublja, kuhinjske opreme (friteza, roštilj, štednjak itd.).

Od kandidata se očekuje timski rad koji uključuje razmjenu informacija, iskustva i međusobnu pozitivnu suradnju. Obavezno je osnovno poznavanje električnih instalacija, sposobnost vožnje dostavnog vozila. Radno iskustvo je poželjno, ali nije nužno.

Ukoliko ste zainteresirani i prepoznajete se u traženim uvjetima, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno